Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Lovci a zberačky zobraz všetky zobraz všetky

  1  
Make love not war
[12]
Elena Akácsová | 4.10.2007
Všetky ľudské spoločnosti poznajú koncept nepriateľa a delenie na My a Oni. Čím je bežnejšie, že muži zostávajú vo svojich rodných tlupách a ženy migrujú, tým intenzívnejší býva antagonizmus medzi skupinami. Naopak, ak migrujú samci a na mieste ostávajú samice, agresie je menej. »
Prečo sú ľudia na seba dobrí?
[55]
Elena Akácsová | 27.9.2007
Súboj programov s rôznymi stratégiami v podstate simuluje súboj skutočných tvorov o prežitie. Aj keď na začiatku najviac prosperujú podrazáci na úkor dobrákov, postupne, ako dobrákov vykántria, prežijú len tvory schopné držať s nimi krok – teda schopné oplácať zlé zlým. »
Dnes ja tebe, zajtra ty mne
[24]
Elena Akácsová | 20.9.2007
Len v skupine ľudí, ktorú poznáme, sme schopní vytvárať aliancie s tými, s ktorými máme dobré skúsenosti, a vystríhať sa tých, na ktorých lojalitu sa spoľahnúť nedá. V tejto skupine nám tiež záleží na dobrej povesti. Dohromady má asi 150 členov a možno ich máme všetkých v mobile. »
Rodičia zanedbávajú škaredšie deti
[46]
Elena Akácsová | 13.9.2007
Z výskumu bezpečnosti nákupných vozíkov vyplynulo, že najmenej atraktívne deti sa vozia desaťkrát menej ako tie najkrajšie. Neatraktívne deti sa zároveň túlajú bez dozoru častejšie a ďalej od rodičov. Oproti vraždeniu neviniatok v starej Sparte či Číne to je celkom slušné zlepšenie. »
Ženy-nevernice a čo s tým majú lastovičky
[81]
Elena Akácsová | 6.9.2007
Vydaté ženy si pre zálety rady vyberajú mužov vo vedúcich pozíciách, starších, fyzicky atraktívnejších a ženatých. Častejšie bývajú neverné partnerom, ktorí majú nižšie postavenie a sú neatraktívni. Jedna tretina novorodencov v západnej Európe sa rodí z cudzoložných stykov. »
Polygamia alebo monogamia a cudzoložstvo
[77]
Elena Akácsová | 30.8.2007
Ak sa ženám oplatí žiť s vernými mužmi, výsledkom je monogamia, ale len v prípade, že ich muži k polygamii neprinútia. Ak je pre ženy výhodné, aby si vybrali zadaného muža, výsledkom je polygamia, ale to len v prípade, že im v tom nezabránia prvé manželky, čím sme naspäť v monogamii. »
Sex za mäso
[84]
Elena Akácsová | 23.8.2007
Nikdy ma nevzrušovali muži, ktorí nič nevedeli a nechceli zarobiť a boli lemry lemravé, lebo jednak pasivita v živote neveští nič dobré o aktivite v posteli a jednak moje inštinkty mi napovedajú, že môžem raz aj s ním počatými deťmi umrieť od hladu a zimy v ním nezateplenej jaskyni. »
Sex až po treťom rande a ďalšie ponaučenia
[105]
Elena Akácsová | 16.8.2007
Či by som mohol prespať, lebo ona je momentálne na priváte sama a má strach. Vzal som si pyžamko, zubnú kefku a čosi na čítanie. Len kondómy nie, lebo načo? Niežeby som nechcel, alebo nemohol, ale akosi som vtedy odmietal uveriť, že čosi také pekné ako sex by sa mohlo prihodiť aj mne. »
Vrana k vrane sadá, chudobný škaredú si hľadá
[116]
Elena Akácsová | 9.8.2007
Ak muž tvrdí, že na kráse ženy nezáleží, že dôležitá je jej vnútorná krása, je vysoko pravdepodobné, že viac ako jej krivý nos obhajuje svoje vlastné nedostatky. Ak žena tvrdí, že je pre ňu príťažlivá mužova romantická neschopnosť, obhajuje len vlastné závady na kráse. »
Programuj ma, mamko, pokiaľ som ja Janko
[96]
Elena Akácsová | 2.8.2007
Typ s pevnou väzbou je v zásade lojálny a predvídateľný, čo je cnosť a nie malomeštiacka črta. Zážitok s indivíduom neistým je ako z hororu. Neexistuje žiaden spôsob na prekonanie zlého naprogramovania, pokrčený charakter nevyžehlíte. Liečiť treba radikálne. Sekerou. »
:: Súvisiace reklamné odkazy
  
  1
Anketa
Budeme vám chýbať?

Mne ste chýbali aj doteraz.
Mne ste chýbali aj doteraz. - 8%
8%
Som tu prvýkrát, o čo ide?
Som tu prvýkrát, o čo ide? - 12%
12%
Áno, ale len ak aj my vám.
Áno, ale len ak aj my vám.  - 8%
8%
Konečne sa bude dať na slovenskom internete vyvetrať!
Konečne sa bude dať na slovenskom internete vyvetrať! - 1%
1%
Tie vaše pseudointelektuálske ufňukané kydy? Nikdy!
Tie vaše pseudointelektuálske ufňukané kydy? Nikdy! - 5%
5%
Práve zakladám svoj magazín a lepší.
Práve zakladám svoj magazín a lepší. - 0%
0%
Budete. V ktorej krčme sa mienite stretávať?
Budete. V ktorej krčme sa mienite stretávať? - 26%
26%
Mne bude chýbať Pišťanek, nemám koho žalovať.
Mne bude chýbať Pišťanek, nemám koho žalovať.  - 4%
4%
Mne budú najviac chýbať ankety.
Mne budú najviac chýbať ankety.  - 6%
6%
Čo si počnem bez Stropkova?
Čo si počnem bez Stropkova? - 14%
14%
A čo bez sexu?
A čo bez sexu?  - 3%
3%
Táto otázka je pod vašu dôstojnosť!
Táto otázka je pod vašu dôstojnosť!  - 13%
13%