Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Fejtóny zobraz všetky zobraz všetky

  1  
Hudba ukradnutá od Boha
[19]
Anna Weiss | 29.10.2007
Hral Chopina ako báseň. Vždy pozeral niekam hore, akoby priamo z neba bral tú hudbu a hlavne cit pre ňu. Presviedčala som celé svoje okolie, že je nepopierateľným faktom, že ju aj veru dostáva priamo od Boha. Ja, bezbožná ateistka. Necitlivá racionalistka. Tvrdá materialistka. »
STV po Rybníčkovi
[12]
Dušan Mikušovič | 10.7.2006
Každý mladý zapálený intelektuál s anarchokapitalistickými bibliami v batôžku by vám vysvetlil, že platiť si verejnoprávnu televíziu je rovnaká hlúposť, ako platiť verejnoprávnu pekáreň. Faktom zostáva, že ani Richard Rybníček nepresvedčil, že to tak celkom nie je. »
Pán premiér, nehučte!
Dušan Mikušovič | 6.6.2006
Eva Černá vo víre vášní vyhlási, že cirkev by si mala urobiť poriadok s teplošmi, Marián Kotleba v SRo očisťuje spoločnosť od komunistov, socialistov a liberálov a Mikuláš Dzurinda pri obvineniach proti Smeru variuje tézu počuli sme v kuloároch do fantastického ľudia mi hovorili. »
Ako sa stať celebritou. Kapitola XIII.: Meno
[16]
Dušan Mikušovič | 1.6.2006
Reklamné tváre musia mať ježiškovský pohľad, uznávaná herečka empatický vhľad do problémov planéty a televízni žurnalisti blond vlasy a veľké prsia. Na ich ceste za úspechom totiž striehne neuveriteľný rad prekážok, ktoré všetkých vrátia tam, kde začínali. »
Telepatická paranoja alebo Myslíte na to, čo si myslia?
[10]
Dušan Mikušovič | 18.5.2006
Som nervózny, ak niekoho pohľad pristane na mojich topánkach, lebo som v tom momente presvedčený, že ich mám špinavé, nemoderné, alebo aspoň každú inú. Sťahujem brucho pri kupovaní lístka na vlak a ak sa na mňa zahľadí fakt kočka, najradšej by som sa celý skočil vyprať a vyžehliť. »
Čierno-biely svet a mediálni rasisti
[24]
Dušan Mikušovič | 9.5.2006
Všetci máme kamarátov černochov a Rómov, kaukazských známych a ukrajinské frajerky, ale ak ich nepoznáme osobne, pozeráme sa na nich cez prsty. Áno, nerád chodím električkou cez ich štvrte a keď idem v noci mestom, bojím sa, že si ma raz niekde chytia. Viem o tom a uvedomujem si to. »
Za mier, vtáčí spev a lepší život
[1]
Dušan Mikušovič | 2.5.2006
Existuje Svetový deň chrbtice, židovskej kultúry i solidarity s palestínskym ľudom, Deň ochrany ozónovej vrstvy i Medzinárodný deň trpaslíkov. To všetko preto, aby každý z nás mohol oslavovať s vedomím, že si naňho spomenula OSN, pápež, alebo Severoamerická vegetariánska spoločnosť. »
Sociálne mikrosvety v televíznom zákulisí
[3]
Dušan Mikušovič | 12.4.2006
Bol som náhradník, čo moju pozíciu degradovalo na účastníka tretej kategórie. Skutoční súťažiaci patrili do kategórie číslo dva, jednotkou bol každý s pracovnou zmluvou v televízii, od režiséra až po sekretárku. Táto stratifikácia dopredu určovala to, ako majú jedinci medzi sebou jednať. »
Je Slovensko už celkom v čiči?
[17]
Rado Ondřejíček | 10.4.2006
Súdruh pracuje s ľahkosťou sebe vlastnou. Pohybuje sa v politike už tak dlho, že ani keby chcel, neporáta tých ľudí, ktorí pokorne stískali jeho pravicu, očakávali jeho uvážené rozhodnutia, počúvali starostlivo pripravované prejavy. »
Koniec okresných umelcov?
[3]
Dušan Mikušovič | 30.3.2006
Strácajú sa nám okresní umelci. Kultúrne domy by už asi nevypredali, vlastné šou im televízia nechystá, a tak spievajú na menších zábavách, obchádzajú domovy dôchodcov a predvádzajú nemecké panvice. Sme svedkami konca éry hviezdičiek z Repete, Anderov z Košíc a Jadraniek Handlovských? »
:: Súvisiace reklamné odkazy
  
  1
Anketa
Budeme vám chýbať?

Mne ste chýbali aj doteraz.
Mne ste chýbali aj doteraz. - 8%
8%
Som tu prvýkrát, o čo ide?
Som tu prvýkrát, o čo ide? - 12%
12%
Áno, ale len ak aj my vám.
Áno, ale len ak aj my vám.  - 8%
8%
Konečne sa bude dať na slovenskom internete vyvetrať!
Konečne sa bude dať na slovenskom internete vyvetrať! - 1%
1%
Tie vaše pseudointelektuálske ufňukané kydy? Nikdy!
Tie vaše pseudointelektuálske ufňukané kydy? Nikdy! - 5%
5%
Práve zakladám svoj magazín a lepší.
Práve zakladám svoj magazín a lepší. - 0%
0%
Budete. V ktorej krčme sa mienite stretávať?
Budete. V ktorej krčme sa mienite stretávať? - 26%
26%
Mne bude chýbať Pišťanek, nemám koho žalovať.
Mne bude chýbať Pišťanek, nemám koho žalovať.  - 4%
4%
Mne budú najviac chýbať ankety.
Mne budú najviac chýbať ankety.  - 6%
6%
Čo si počnem bez Stropkova?
Čo si počnem bez Stropkova? - 14%
14%
A čo bez sexu?
A čo bez sexu?  - 3%
3%
Táto otázka je pod vašu dôstojnosť!
Táto otázka je pod vašu dôstojnosť!  - 13%
13%