Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008[100] Elena Akácsová
:: Na záver
 
[38]
| Eva Borušovičová

Po nás potopa

Času je málo a voda stúpa, hovoríme si spolu s klasikom. Len do konca týždňa tu budú články, ktoré ste si tri roky mohli čítať, vracať sa k nim alebo si dávať v starých fórach rande. Potom už nič. Po nás potopa. Zhasnuté.

 
[5]
| Katarína Uhrová

Rok názorového luxusu

Tu sú nejakí moji ľudia.

 
[16]
| Juraj Malíček

Človek jednej témy

Môj človek jednej témy si vždy nosil maslo v takej mištičke zatváracej, nikdy nie v alobale, neviem teda, či si produkoval maslo vlastné, doma po nociach a cez víkendy, alebo sa odbavoval maslom kúpeným, avšak jeho vášeň pre maslo nepoznala hraníc.

 
Opäť tu máme blchu, ktorá silou-mocou túži kašľať, aj keď jej Pánboh nedal pľúca
[23]
Peter Pišťanek | 28.7.2008
V Györi nakúpil šachovnicové „pretekárske“ nálepky a svoju embéčku tisícku si nimi vyzdobil. Z jeho popolnice na kolesách sa stala ošachovnicovaná popolnica na kolesách, no on bol presvedčený, že týmto tuningom sa dostal na úroveň svojich vzorov. A podľa toho sa aj začal správať. »
Proti útoku psychopata je normálny človek prakticky bezbranný
[16]
Peter Pišťanek | 28.7.2008
Keď sa niekto na Vás chorobne sústredí, venuje tomu také neskutočné množstvo energie a času, že Vy, pokiaľ chcete udržiavať normálny život, nikdy toľko energie a času na svoju obranu nebudete schopný vynaložiť. Ibaže by ste tomu podriadili celý svoj život. »
V prievane
[85]
Eva Borušovičová | 25.7.2008
Už pár dní vieme, že napriek tomu, že sme sa mali posunúť o prístav ďalej, v rovnakej zostave a s podobným obsahom, len pod inou vlajkou a s iným názvom na boku lode, nič také sa nakoniec konať nebude. Toto je môj posledný úvodník na dlhý čas a možno navždy. »
Omeškaná hodová kačka
[5]
Michaela Malíčková | 25.7.2008
V panike som sa utekala hanbiť do najtmavšieho kúta domu a po niekoľkých hodinách odhodlávania som obtelefonovala celú rodinu, aby som im vysvetlila, že pozvanie samozrejme platí, ale dychovka ani húsenková dráha, autíčka či streľba zo vzduchovky nebudú. »
Vedecko-romantická pamiatková ochrana je bez úradníkov nanič
[7]
Ľuboš Vodička | 25.7.2008
Dnešnej pamiatkovej ochrane zúfalo chýbajú výkonní štátni úradníci. Architekti, historici umenia, archeológovia, etnografi totiž zúfalo tápu v zákonoch a paragrafoch, nevyužívajú ani len zákonné zmocnenia, ktorými disponujú, pretože tomu nerozumejú. »
Najnebezpečnejší film roku
[5]
Juraj Malíček | 25.7.2008
Temný rytier má za sebou najlepší otvárací víkend v histórii, jasajú diváci, recenzenti i kritici vo vzácnej zhode, imdb má nový naj film všetkých čias. Oplatí sa však naozaj vidieť? A kto vyhral v našej súťaži s Continental filmom? »
Diabli medzi ľuďmi nepochádzajú z pekla
[3]
Elena Akácsová | 25.7.2008
Ďábel mezi lidmi je knižné vydanie troch próz bratov Strugackých, napísaných pod pseudonymami. Všetky tri texty spojuje pocit, že i napriek výnimočným diabolským možnostiam hrdinov sú všetci skôr ich obeťami ako pánmi a zúfalo sa snažia uchrániť si svoj ako-tak obyčajný život. »
Časopis Fantázia po zániku prichádza znova – po novom
[1]
Tlačový oznam | 25.7.2008
Nový časopis ohlásený ako dvojmesačník je na prvý pohľad iný formou, má nové logo aj novú grafickú úpravu, viac farebných strán, náväznosťou na svoju doterajšiu históriu sa však netají, napríklad už len tým, že zachováva číslovanie – aktuálne vychádza 41. číslo. »
Zoznam na rozlúčku
[14]
Eva Čobejová | 24.7.2008
Každý máme nejakú úchylku. Ja som si o sebe dlho myslela, že som úplne normálna a že mojou najväčšou prednosťou je práve neexistencia úchyliek. Ale nedávno som názor o sebe musela poopraviť. Mám jednu úchylku a z roka na rok sa mi zhoršuje. Milujem zoznamy. »
Hommage ? la E.
[20]
František Gyárfáš | 24.7.2008
Ľudia sú najšťastnejší, keď sedia okolo stola, jedia, pijú a nezáväzne sa bavia. Rozhovor plynie, prerušovaný smiechom a odbiehaním od tém. Cieľom nie je niečo vyriešiť ani informovať. Iba spočinúť v príjemnom čase. Aj internet sa najradšej podobá na espreso na rohu ulice. »
:: Súvisiace reklamné odkazy
  
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ...
Anketa
Budeme vám chýbať?

Mne ste chýbali aj doteraz.
Mne ste chýbali aj doteraz. - 8%
8%
Som tu prvýkrát, o čo ide?
Som tu prvýkrát, o čo ide? - 12%
12%
Áno, ale len ak aj my vám.
Áno, ale len ak aj my vám.  - 8%
8%
Konečne sa bude dať na slovenskom internete vyvetrať!
Konečne sa bude dať na slovenskom internete vyvetrať! - 1%
1%
Tie vaše pseudointelektuálske ufňukané kydy? Nikdy!
Tie vaše pseudointelektuálske ufňukané kydy? Nikdy! - 5%
5%
Práve zakladám svoj magazín a lepší.
Práve zakladám svoj magazín a lepší. - 0%
0%
Budete. V ktorej krčme sa mienite stretávať?
Budete. V ktorej krčme sa mienite stretávať? - 26%
26%
Mne bude chýbať Pišťanek, nemám koho žalovať.
Mne bude chýbať Pišťanek, nemám koho žalovať.  - 4%
4%
Mne budú najviac chýbať ankety.
Mne budú najviac chýbať ankety.  - 6%
6%
Čo si počnem bez Stropkova?
Čo si počnem bez Stropkova? - 14%
14%
A čo bez sexu?
A čo bez sexu?  - 3%
3%
Táto otázka je pod vašu dôstojnosť!
Táto otázka je pod vašu dôstojnosť!  - 13%
13%