Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Eva Čobejová | 17.4.2008 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Nová žena na Putinovu hruď?

Blank

Ak má bulvár pravdu, tak je to vcelku impozantná správa – Vladimír Putin sa vraj už rozviedol s manželkou Ľudmilou a v lete chystá svadbu s bývalou gymnastkou, dnes političkou Alinou Kabajevovou. Nuž Putinova kariéra môže mať aj takúto zaujímavú ľudskú pointu.

Napokon, nebolo možné nevšimnúť si, ako sa pôvodne nie veľmi atraktívny, skôr nenápadný muž s upätou tvárou a studenými očami mení na ruského Jamesa Bonda. (Veď aj ten súčasný filmový Bond je blondiak s mierne slovanskými rysmi.)

Kto by si nespomenul na šokujúce zábery poloobnaženého Putina na rybačke s monackým kniežaťom Albertom? Impozantne načechrané svaly, maskáčové nohavice so širokým opaskom a nápadný kríž na vyformovanej hrudi. Ten záber sa vraj stal hitom ruského internetu. Priam modelingový záber ruského prezidenta očaril predovšetkým ruské ženy. Zrejme najmä tie, čo majú doma mužov s prepitou tvárou a vpadnutým hrudníkom.

Záber z Putinovej rybačky bol priam historickým medzníkom. Doteraz Rusi nemali príliš fotogenických vodcov, ani Lenin, ani Stalin, ani Chruščov a ani Gorbačov neboli práve prototypmi mužskej krásy. Až Putin začal novú tradíciu – ruský prezident musí mať nielen absolútnu moc, ale aj vypracované telo a atraktívnu vizáž. A všetci dobre vieme: Silnejšie afrodiziakum ako mix týchto ingrediencií na svete nie je.

Obstarožná, nezaujímavá a nie veľmi štíhla Ľudmilenka splnila svoju úlohu, a na svojho čoraz silnejšieho a atraktívnejšieho muža už jednoducho nestačí. K vyformovanej hrudi patrí žena iných rozmerov a tvarov. Ruský ľud to chápe. A Putin vie, že jeho ľud mu odpustí všetko – nastrčeného prezidenta aj novú mladú ženu.

Napokon, v ruskej politike nikdy manželstvo vodcu nehralo veľkú rolu. Lenin mal milenky, Krupská bola len do počtu, Stalinova druhá žena sa údajne zastrelila, Chruščov si matku svojich detí nikdy úradne nevzal, hoci počas návštevy v USA musela táto úbohá asketická žena hrať úlohu prvej dámy. Brežnevovu bábušku sme poriadne videli iba na jeho pohrebe, výnimkou bol Gorbačov so svojou oslňujúcou Raisou, ktorá sa vymykala z radu sivých odstrčených myšiek.

Lenže teraz by sa malo stať niečo nevídané – po boku najsilnejšieho muža Ruska sa má objaviť atraktívna mladá žena s vyšportovaným telom a pôvabnou tváričkou, ktorá pokojne môže súťažiť v kráse s novou manželkou Nicolasa Sarkozyho. Rusko jednoducho dobieha západný svet. S atraktívnou mladou manželkou môže byť V. P. aj hviezdou bulváru, tak ako sa to podarilo francúzskemu prezidentovi.

Ale možno si bulvár vymýšľa, možno žiadna svadba v júni nebude a Ľudmila aspoň oficiálne ostane po Putinovom boku. Ale neodporúčam na túto možnosť staviť ani rubeľ. Predsa len ten svalnatý hrudník, mladistvý úsmev a sebavedomý pohľad mužskej celebrity...

Tlačová služba Kremľa zatiaľ nič nepotvrdzuje ani nevyvracia. No počkajme pár dní či týždňov a uvidíme. Ľudmila, či Alina?Eva Čobejová  viac od autora »
Vaše reakcie [18]
:: Súvisiace reklamné odkazy