Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Všetky články autora: Autorská súťaž

Ako sa úspešne dostať do Londýna
[20]
Autorská súťaž | 11.10.2007
Chcú zamestnať človeka, ktorý sa narodil iba preto, aby mohol generovať reporty a už aj jeho mama mu v postieľke hovorila, synček ty raz budeš analytik! Celá budova je zrejme plná nadšencov, čo by robili aj zadarmo, ale bohužiaľ musia strpieť celkom dobré platy, benefity, firemné akcie. »
Ruská nostalgia s orientálnym nádychom
[14]
Autorská súťaž | 9.10.2007
Na dovolenky do Turecka chodí väčšinou stredná ruská vrstva, kde muž pracuje pre Gazprom, v banke alebo v elektrárňach. Rodinky s menšími deťmi a širokorozchodnou baryšňou - zrejme svokrou. Iný typ je muž so zlatou reťazou okolo pitbulovského krku, v ruke vodka a vedľa tenučká Nastenka. »
Balada o čase
[31]
Autorská súťaž | 4.10.2007
Väčšina ľudí sa vyhovára na to, že nestíha. Ak im odvetím, že by som nechcel žiť ich život, pýtajú sa, či sa vari nemusím starať o to, aby som prežil. Ja im na to hovorím, že celý život je len otázkou priorít a že na niektoré priority si viem nájsť čas, aj keby som mal iné odložiť. »
Nekupujte NotaBene!!!
[88]
Autorská súťaž | 2.10.2007
NotaBene začínalo z ničoho - náklad bol mizerný, predajcovia neochotní a nedôverčiví, úroveň článkov pod bodom mrazu. Nieže by dnes bol jeho obsah nejaký extra duchapovznášajúci, ale pokiaľ v ňom budú uverejňovať svoje články redaktori typu Elena Akácsová, tak to lepšie ani nebude. »
Všade dobre, doma len prinajhoršom
[21]
Autorská súťaž | 27.9.2007
„Čo by ste urobili, ak by ste sa dozvedeli, že zajtra nastane koniec sveta?“ „Šiel by som do Bratislavy, tam to príde najskôr za dvadsať rokov.“ »
Zo života nezamestnaného
[46]
Autorská súťaž | 25.9.2007
Sakra, musím sa už vzchopiť a začať niečo robiť, hovorí si v duchu nezamestnaný a úprimne sa na seba hnevá, ako je to možné, že zase preflákal skoro celý deň. Otvorí si tie debilné otázky, čo sa všetci pýtajú na pohovoroch. Po dvoch otázkach je v koncoch, skutočne chce práve túto prácu? »
Trpslík a jeho podpásovky
[60]
Autorská súťaž | 20.9.2007
Trpaslík č. 4220 bol rituálne zbavený všetkých svojich práv používať vo svojom mene písmeno A. Odvtedy ho volajú jednoducho Trpslík. Načo by mu už bolo, keď je jediným Trpslíkom v celej Nadrozprávkovej galaxii. Druhým, ale o to krutejším trestom bolo jeho vyhostenie z krajiny. »
O šimpanzoch a ľuďoch
[38]
Autorská súťaž | 18.9.2007
Španielski socialisti chceli priznať opiciam základné práva. Návrh vyvolal vlnu prekvapenia a protestov. Vzhľadom na takmer neomylný inštinkt európskych socialistov predkladať zásadne hlúpe a absurdné návrhy je takáto reakcia do istej miery pochopiteľná. Je to však naozaj také jednoduché? »
Recidivisti
[22]
Autorská súťaž | 13.9.2007
Väčšina z toho, prečo a ako to recidivisti robia, sa deje nezávisle od ich vedomia. Sú tak v živote nastavení. Sú v podstate stroje, ktoré niekto naprogramoval na to, aby boli recidivisti. Väčšina nášho správania je nám daná geneticky a odráža sa v našom nevedomí. »
Ako sa naučiť manipulovať s ľuďmi
[37]
Autorská súťaž | 11.9.2007
S ľuďmi sa dá veľmi jednoducho manipulovať. Kto chce, naučí sa to v podstate za dva dni tréningu. Kto chce. Kto nechce, tak ten zostane väčšinou zmanipulovateľný, väčšinou až do konca svojho života. Tréning na manipuláciu s ľuďmi je veľmi jednoduchý. »
:: Súvisiace reklamné odkazy
  
  1 | 2 | 3
Anketa
Budeme vám chýbať?

Mne ste chýbali aj doteraz.
Mne ste chýbali aj doteraz. - 8%
8%
Som tu prvýkrát, o čo ide?
Som tu prvýkrát, o čo ide? - 12%
12%
Áno, ale len ak aj my vám.
Áno, ale len ak aj my vám.  - 8%
8%
Konečne sa bude dať na slovenskom internete vyvetrať!
Konečne sa bude dať na slovenskom internete vyvetrať! - 1%
1%
Tie vaše pseudointelektuálske ufňukané kydy? Nikdy!
Tie vaše pseudointelektuálske ufňukané kydy? Nikdy! - 5%
5%
Práve zakladám svoj magazín a lepší.
Práve zakladám svoj magazín a lepší. - 0%
0%
Budete. V ktorej krčme sa mienite stretávať?
Budete. V ktorej krčme sa mienite stretávať? - 26%
26%
Mne bude chýbať Pišťanek, nemám koho žalovať.
Mne bude chýbať Pišťanek, nemám koho žalovať.  - 4%
4%
Mne budú najviac chýbať ankety.
Mne budú najviac chýbať ankety.  - 6%
6%
Čo si počnem bez Stropkova?
Čo si počnem bez Stropkova? - 14%
14%
A čo bez sexu?
A čo bez sexu?  - 3%
3%
Táto otázka je pod vašu dôstojnosť!
Táto otázka je pod vašu dôstojnosť!  - 13%
13%