Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Peter Pišťanek | 2.4.2008 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Neprirodzené a protiprírodné misionárske zvrátenosti

Blank

Nie som zvrátená?
Som už roky šťastne vydatá a máme dobrý a pravidelný sex. Ja však po tých rokoch túžim vyskúšať sex aj ináč ako v misionárskej polohe. Nie som zvrátená?
Jana, 40

Nie každý pozná tento pojem, preto trochu terminológie: tzv. misionárska poloha pri sexuálnom akte je taká poloha, počas ktorej žena leží na chrbte a muž na nej, takže si môžu pozerať do očí. Niektoré ženy to nemajú veľmi rady a buď pri koite oči zatvárajú, alebo odvracajú tvár. Je veľa vysvetlení, ako vznikol pojem misionárska poloha, pravdepodobne to má svoj pôvod v aktivitách misionárov, ktorí túto polohu propagovali počas evanjelizácie domorodých národov v Afrike a Južnej Amerike ako jedinú správnu a zároveň ich odrádzali od iných polôh, ktoré označovali za zvieracie. Napríklad poloha zozadu, bežne označovaná ako poloha „na psa“, ktorú často prírodné národy používali (a dodnes používajú), podľa nich prezrádzala istý neosobný prístup k sexu. Naopak, použitie polohy z tváre do tváre podľa nich posilňovalo osobný charakter súlože.

Bez ohľadu na to, do akej miery má právo montovať sa do sexu a učiť dospelých ľudí súložiť niekto, kto svoj život zasvätil celibátu, je misionárska poloha umelo vymyslená, a teda neprirodzená a proti prírode. Podobné zvrátené chúťky prezrádzajú nízky charakter, a preto Vám naliehavo odporúčam, aby ste zanechali tieto neprirodzené a protiprírodné zvrátenosti a vo vlastnom záujme s manželom prešli na nejakú inú, menej zvrhlú polohu, napríklad aj tú klasickú zozadu.

Kam sa stráca ejakulát?
Beriem antikoncepciu, takže sa do mňa môj priateľ môže vždy urobiť. A keď sa urobí a potom ho vytiahne, tak to všetko ostane vo mne, nič zo mňa nevytečie, ani keď vstanem. Bavila som sa o tom s kamoškou, ktorá podobne ako ja užíva HA, a ona mi povedala, že je to čudné, lebo z nej to všetko ide von. Kde sa teda to semeno stráca?
Miša, 20

Je bežné, že keď muž ejakuluje do pošvy, semeno následne vytečie von, pretože sa nemá kam stratiť. Vo Vašom prípade sa pravdepodobne vstrebáva, takže mizne bez stopy vo Vašich rodidlách. Nikdy som o ničom takom ešte nepočul, ale ak s tým nemáte nejaké problémy, tak by som to na Vašom mieste neriešil. A ak Vás to ruší, tak treba vyhľadať radu gynekológa.

Poznámka autora:
Toto nie je odborná poradňa. Nie som ani sexuológ, ani gynekológ, ani psychológ či psychiater, ani sa na to nehrám. Neposkytujem individuálne rady, som platený iba za napĺňanie tejto rubriky. Svoje otázky môžete napísať sem. Niektoré vaše príspevky gramaticky i štylisticky upravujem, aby dávali zmysel. Podstatne mi uľahčíte život, ak vo svojom príspevku použijete diakritiku.Peter Pišťanek  viac od autora »
Vaše reakcie [48]