Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Peter Pišťanek | 28.8.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Že úžasný sex!!!

Blank

Dva roky som sa trápila s chalanom, o ktorom som si myslela, že je TEN PRAVÝ. Mal všetko, čo ma na chlapcoch priťahuje. Akurát mal dve dosť zásadné chybičky krásy. Ešte jednu frajerku popri mne a dosť mizerné milenecké kvality. Keď sa mi konečne podarilo z toho vzťahu vytrhnúť a odtrpela som si to, tak ma dorazil ešte raz. Pri jednom náhodnom stretnutí v krčme asi po roku a asi po desiatej whisky z neho vyliezlo, že so mnou zažil ten najúžasnejší sex v živote. Že úžasný sex!!! Misionárska poloha, desať minút von dnu a bolo. Keď som chcela mať orgazmus, musela som si pomôcť sama. Dovtedy som mala pocit, že práve ten náš nemastný-neslaný sex, moja neschopnosť dosiahnuť orgazmus v tej polohe a za ten krátky čas je asi dôvod, prečo sa tak drží tej druhej a zrazu vysvitlo, že to asi bolo naopak. Netrúfam si ani len predstavovať, aký sex mal s tou druhou. Ale to je jeho problém. Môj problém je, či fakt muži nevedia rozoznať, čo je úžasný sex, alebo som narazila na úplné nemehlo? Alebo som náročná?
Vierka, 22

Milenecké kvality muža sú výsledkom zhody viacerých faktorov, a to zhruba (bez určeného poradia) fyzických daností, schopnosti vcítenia sa do partnerky, čulého záujmu o jej pocity a prežívanie styku, trpezlivosti a hravosti. Veľký podiel na tom majú nielen genetické danosti milenca, ale aj rodinná výchova v detstve (dá sa predpokladať, že ak muž vyrastal v rodine, kde panuje isté porozumenie a liberálnosť v prirodzených veciach sexu, tak má lepšie predpoklady pre neskoršiu bezproblémovosť, než muž pochádzajúci z dusného prostredia plného potláčaných emócií a prudérnosti, prípadne ešte obohateného nejakými skrytými úchylkami niektorého z rodičov).

Názory na to, čo možno chápať pod skvelým sexom, sú veľmi rôzne. Napríklad pre niekoho dvadsaťminútový akt môže predstavovať nesplniteľnú métu, pre iného len príjemný začiatok sexuálneho styku. Tým nechcem povedať, že talent (muža) pre sex je závislý len od jeho výdrže (čiže od jeho schopnosti vykonávať dostatočne dlho frikčné pohyby, teda ono povestné trenie slizníc, bez rizika spustenia ejakulačného reflexu a tým prakticky ukončenia styku). Dôležité je, čo komu vyhovuje. Možno to, čo Vy považujete skôr za trápny a nudný pokus, považovala Vaša sokyňa za vrchol svojho sexuálneho života a blaha.

Môj známy by o tom vedel rozprávať svoje. Vystriedal viacero známostí a každá na jeho nadštandardný sexuálny apetít reagovala ináč. Niektorej to veľmi vyhovovalo, ale vyskytla sa aj taká, ktorej to skôr prekážalo, dokonca ju to aj v istom slova zmysle ponižovalo. „Robíš zo mňa kurvu,“ vyjadrila sa raz, keď jej z nejakého dôvodu začalo prekážať, že ju pravidelne namiesto spoločného obeda v niektorom z okolitých stravovacích zariadení (ich pracoviská boli od seba vzdialené čoby kameňom dohodil) odviezol domov za účelom sexuálneho styku a po hodinke sa obaja vracali na svoje pracoviská. Ona sa – aj napriek tomu, že orgazmovala častejšie než on – cítila ako sexuálny predmet a prekážalo jej, že viac zbožňuje jej dlhočizné nohy ako jej bystrý intelekt. A veru, dlho spolu ani nevydržali.

Takže takto to je. Každý sme nastavený ináč a máme tú pomyselnú latku niekde inde, aj v sexe. Ženy i muži. Pre Vás je dôležité a pozitívne, že poznáte tú svoju. No a tamten nešťastník ju bol schopný nanajvýš tak podliezť. Nedokázal rozoznať, že to, čo on nazýval skvelým sexom, bolo pre Vás len také nudné a smutné mrdkanie, a ani sa mu nečudujem. Každý z nás sa predsa cíti byť ďaleko lepším a neodolateľnejším milencom, ako v skutočnosti je. Teraz už len zabezpečiť, aby ste mali alebo si zohnali partnera, ktorý Vám bude vyhovovať a ktorý Vás bude vedieť zabaviť i uspokojiť.

Toto nie je odborná poradňa. Nie som ani sexuológ, ani gynekológ, ani psychológ či psychiater, ani sa na to nehrám. Neposkytujem individuálne rady, som platený iba za napĺňanie tejto rubriky. Niektoré vaše príspevky gramaticky i štylisticky upravujem, aby dávali zmysel.Peter Pišťanek  viac od autora »
Vaše reakcie [37]