Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Peter Pišťanek | 27.2.2008 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Je hanblivá, chce to potme

Blank

Je hanblivá, chce to potme
Moja priateľka je veľmi hanblivá, pretože nie je schopná uvoľniť sa, jedine potme, resp. v takom šere, že sa takmer rovná tme. Milovať sa pri svetle alebo nedajbože ráno, či za denného svetla, to neprichádza do úvahy. Pritom nie je žiadna škrata, ktorá by musela niečo ukrývať, je to len taký jej tik. Ja som zasa vizuálny typ, súložím aj očami, a takto potme mi chýba ukojenie pre jeden dôležitý zmysel: zrak. Prečo je taká a ako ju mám presvedčiť, že milovať sa pri svetle je lepšie? Len mi, prosím Vás, neraďte, aby som sa s ňou rozišiel, ako je Vaším zvykom! Moja priateľka má ešte aj iné hodnoty, pre ktoré som s ňou.
Fero, 26

Áno, tiež som sa vo svojom živote stretol s babami, ktoré to mali rady len potme a tiež ma to nebavilo, pretože som, podobne ako Vy, zmyselný typ, a oči považujem za jeden z najdôležitejších sexuálnych orgánov. A nie sme v tom ojedinelí: vizuálne podnety k mužskej sexualite patria úplne neoddeliteľne. Veď ktorému normálnemu mužovi sa nezvýši tep pri pohľade na úhľadné ženské rodidlá, hoci aj v pokojnom, nevzrušenom stave? Pritom, naopak, pohľad na hompáľajúci sa mužský penis a ovisnuté semenníky ponecháva tep väčšiny žien v úplnom pokoji, nanajvýš si neodpustia nejakú vtipnú poznámku. Preto sa ženy ťažko vciťujú do muža a do jeho potreby súložiť i očami. Žena pokojne môže prežiť aj niekoľkohodinový koitus so zatvorenými očami, zato mužovi dakedy stačí, aby videl svoj vlastný penis vnikajúci do vagíny (alebo iného otvoru lásky) a môže sa uňho predčasne spustiť ejakulačný reflex. To sú tie paradoxy.

Dôvodov, prečo niektoré baby uprednostňujú tmu alebo aspoň prítmie, môže byť viac. Jedným z nich môže byť aj Vami spomínaný „tik“, no môžu tu byť aj iné príčiny. Napríklad všeobecná mediálna masáž, ktorej sú vystavené najmä ženy prostredníctvom tých „ich“ magazínov s lesklými obálkami, v ktorých sa nachádzajú veľké fotografie krásavíc, pričom čitateľkám je vtĺkané do hláv, že aj ony by takto mali vyzerať. Pochopiteľne, tie krásavice na stránkach dámskych časopisov sú masívne upravované pomocou Photoshopu a iných sofistikovaných softvérov na úpravu fotografií, takže oplývajú úplne bezchybnými tváričkami i telami. Netuším, čo vedie vydavateľov týchto časopisov k takej masovej lži, ale môj skromný osobný názor je ten, že keďže módny priemysel i priemysel módnej tlače je prevažne v rukách homosexuálov, tak tí si takto ventilujú svoju nenávisť k reálnym ženám tým, že im nastrčia návnadu v podobe takýchto umelých virtuálnych krások a chudery živé ženy z mäsa a kostí sa potom márne ženú za touto vidinou v úsilí podobať sa im. Pretože je fakt, že každá žena narcisticky túži po vlastnej dokonalosti a väčšina (hoci aj normálne sebavedomých) dievčat a žien si bolestivo uvedomuje, že nejaký detail ich tela tomuto ideálu dokonalej (rozumejte: počítačom vyleštenej, ale to si neuvedomujú) krásy nezodpovedá. Výsledkom je, že taká žena sa dokáže uvoľniť a vychutnať si milovanie len potme alebo v milosrdnom šere.

Rozumný muž nebude na takúto babu vyvíjať žiadny nástojčivý nátlak, ani jej nebude nič vyčítať. Je len na ňom, aby ju presvedčil, že je preňho tou najúžasnejšou bytosťou na svete, a to aj fyzicky. Skúste na to ísť cez romantiku. Ideálne sú pre začiatok chvejivé odlesky ohňa zo zapáleného krbu. Ak nemáte krb, tak pomôže aj nábytok rozrúbaný a zapálený v strede miestnosti. Nie, nie, žartujem. To sú tie pondelky. Takže ešte raz: Ak nemáte krb, tak pomôžu sviečky. Nie jedna, alebo dve, ale desiatky sviečok zapálených okolo vášho hniezdočka lásky. K tomu brutálne vychladené šampanské alebo sekt. A komplimenty, komplimenty, stovky komplimentov. A nekonečná predohra. To je podľa mňa cesta, na ktorej konci sa Vaša priateľka tohto svojho tiku zbaví. Asi sa Vám nepodarí zmeniť ju natoľko, aby bola ochotná sa s Vami milovať za pravého poludnia trebárs v Prahe na Starých zámockých schodoch, ale iste ju pri troche trpezlivosti dovediete aspoň k tomu, aby Vám dožičila viac svetla. Lenže pozor! Aby sa Vám zasa nestalo to, čo môjmu kamarátovi. Keď sa mu konečne podarilo presvedčiť istú hanblivú slečnu, že on potrebuje súložiť aj očami a že by rád videl to krásne miestečko, kam patrí ten jeho konektor, tak priamo nad vchodom našiel vytetovanú šípku a nápis „Majetok Ivana Dojčáka“. Kamarát sa volá Jano Polgár.

Bolesť pri dráždení
Dobrý deň! Prosím Vás, mohli by ste mi poradiť s problémom, ktorý sa týka mojej partnerky, keďže nemám dobré pocity vždy, keď máme predohru. Problémom je citlivosť mojej priateľky. Vždy, keď ju dráždim, tak namiesto krásnych pocitov a slasti ju to vždy bolí na intímnych partiách. Neviem, či v tom celom nehrá dôležitú rolu aj jeden fakt, že je ešte panna. Hovorila mi aj, že to dráždenie ju bolelo pri predošlých jej partneroch, tak to vylučuje moju neschopnosť. Mohli by ste mi poradiť, ako to vyriešiť?
Ivan, 17

Závisí na tom, čím ju dráždite a ako. Ako hovorieval môj kolega z kyslikárne Ferko Kuruc: „Dámske prirodzenie nie je kožené vrecúško na tabak.“ Pohlavne dráždiť dámu, najmä ak je ešte panna, to neznamená vrhnúť sa ako kliešť na jej klitoris a žmoliť ho ostošesť. Ženy majú oveľa viac erotogénnych zón ako muži, a preto ju pokojne môžete dráždiť aj tak, aby ju nemuseli bolieť intímne partie. Čo tak vnútorná strana stehien, krk a zátylok (na hranici vlasov), uši, prsníky, zadok, okolie konečníka. Vrhnúť sa na intímne partie baby, ktorá ešte nie je rozrobená, to je začiatočnícka chyba. Najprv ju treba vzrušiť maznaním sa s inými partiami jej tela, a keď je už pripravená, potom prejsť na jej panenské intímne orgány.

Poznámka autora:
Toto nie je odborná poradňa. Nie som ani sexuológ, ani gynekológ, ani psychológ či psychiater, ani sa na to nehrám. Neposkytujem individuálne rady, som platený iba za napĺňanie tejto rubriky. Svoje otázky môžete napísať sem. Niektoré vaše príspevky gramaticky i štylisticky upravujem, aby dávali zmysel. Podstatne mi uľahčíte život, ak vo svojom príspevku použijete diakritiku.Peter Pišťanek  viac od autora »
Vaše reakcie [61]