Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 11.7.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Nový román Maxima E. Matkina je jeho najrýchlejšie predávajúcou sa knihou

Blank

Minulý týždeň knižne vyšiel najnovší román slovenského autora Maxima E. Matkina – Mužské interiéry. V internetovom kníhkupectve Martinus.sk sa stal už v deň vydania autorovým najúspešnejším titulom.

Po tom, ako román Mužské interiéry niekoľko mesiacov na pokračovanie vychádzal na portáli www.t-station.sk, vyšiel minulý týždeň aj knižne. Najväčšie slovenské internetové kníhkupectvo Martinus.sk ho ponúkalo už od februára v predpredaji. „Záujem o knihu je obrovský. Už teraz je to najpredávanejší Matkinov román v našej histórii,“ povedal Miroslav Santus, spolumajiteľ kníhkupectva. Doteraz tento prím držala kniha Láska je chyba v programe z roku 2004. Mužské interiéry momentálne vedú rebríček najpredávanejších kníh na Martinus.sk, no nový román znovu oživil aj záujem o ďalšie Matkinove knihy – Láska je chyba v programe je 9. najpredávanejšia a Polnočný denník na 12. mieste.

Martinus.sk je najväčšie slovenské internetové kníhkupectvo, ktoré ponúka vyše 30 000 knižných titulov zo všetkých žánrov a oblastí. Na internete pôsobí od roku 2001, no jeho majitelia už od roku 1990 prevádzkujú aj kamenný obchod. S vyše 140 000 unikátnymi návštevníkmi mesačne patrí Martinus.sk medzi lídrov slovenských internetových obchodov. Ponúka mnohé nadštandardné služby, ktoré robia nakupovanie na Martinus.sk jednoduchým a pohodlným. Medzi ne patria ukážky z kníh a veľké náhľady obálok, diskusie, podrobné sledovanie stavu objednávky či doručenie kuriérom. Martinus.sk je prvým internetovým obchodom, ktorý získal certifikát za výnimočnú kvalitu Slovak Gold.Tlačový oznam  viac od autora »
Vaše reakcie [6]
:: Súvisiace reklamné odkazy