Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 2.7.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Hernému svetu šéfuje značka T-Station!

Blank

Koncom júna sa v Bratislave konal druhý ročník významnej akcie slovenskej hernej komunity, Movie Making War. Súčasťou podujatia bolo udeľovanie cien a rozhodnutie, kto bude najlepší herný BOSS – Best of Slovak Scene 2007. V kategórii najlepší slovenský on-line gaming portál zvíťazil spomedzi desiatich nominovaných herný portál GameStation.sk. Najlepším herným produktom roku 2007 sa stala sekcia Hry na portáli T-Station.sk, ktorá ponúka aj v európskom kontexte najmodernejšiu a jedinečnú službu – Games on Demand, teda platené sťahovanie hier z internetu na vyžiadanie.

Virtuálna požičovňa počítačových hier (GOD) – Hry na T-Station.sk
Služba ponúka viac ako 150 PC hier bez toho, aby hráč musel po ne kamkoľvek chodiť. Funguje na obdobnom princípe ako video na stiahnutie. Na rozdiel od filmov, ktoré sa požičiavajú na jeden či dva dni, ktorúkoľvek hru si môžete stiahnuť a hrať celý mesiac. Hry sú rozdelené do desiatich žánroch, dvoch balíčkov a uspokoja potreby najnáročnejších gamerov, ako i rodiny hľadajúce zábavu na spoločné večery.

Virtuálne ihrisko – GameStation.sk
Herný portál GameStation.sk, koncipovaný ako virtuálne ihrisko, ponúka od apríla 2005 hernú publicistiku, novinky a informácie zo sveta hier. Najdôležitejšie sú však herné servery. Päť vysokovýkonných viacprocesorových serverov umožňuje v 75 hracích miestnostiach hrať viac ako 20 000 hráčom denne. Na portáli sa pravidelne organizujú súťaže a ligy o zaujímavé ceny.

Movie Making War a Best of Slovak Scene 2007
Druhý ročník podujatia Movie Making War 2007, na ktorom sa stretávajú fanúšikovia herných filmov, videí a showmatchov, udeľuje ocenenia vo viacerých kategóriách. Tento rok sa konalo 23. 6. 2007 v Bratislave a svojim návštevníkom ponúklo premiéry gaming filmov, finále ligy Counter-Strike, voľné hranie na Xbox 360, Playstation 3, Playstation 2, Playstation Portable, PC a tiež stretnutie s hviezdami slovenskej a českej progaming a moviemaking scény.Tlačový oznam  viac od autora »
Vaše reakcie [3]
:: Súvisiace reklamné odkazy