Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 22.3.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Rytmus na nákupoch

Blank

Donedávna patrila firma Sony so svojou hernou konzolou Playstation 2 k absolútnym lídrom na poli hernej zábavy. Nástupom nových zariadení nex-gen tretej generácie X-Box 360 od Microsoftu a Wii z dielne Nintenda o svoje prvenstvo síce prišla, ale zdá sa, že nie nadlho. Už o zajtra – 23. marca – sa v PAL teritóriu (Európa, Afrika, krajiny Stredného východu a Austrália) objaví najkontroverznejšia a najočakávanejšia technologická hračka súčasnosti, ktorá nielen všade vo svete, no aj u nás vzbudila najhorlivejšie diskusie a očakávania. PLAYSTATION 3 už prichádza aj k nám. 

Oficiálny štart PlayStation 3 nastane v celom PAL teritóriu 23. marca. Brloh, najväčšia sieť obchodov s hrami na Slovensku, však organizuje MIDNIGHT LAUNCH PLAYSTATION 3 a otvorí jednu zo svojich predajní už skôr! Najväčší nedočkavci si tak budú môcť zakúpiť svoju túžobne očakávanú konzolu už o polnoci z 22. na 23. marca v bratislavskej predajni Brloh na Heydukovej 4. O tom, že pôjde opäť o výnimočný polnočný predaj, svedčí množstvo neustále pribúdajúcich rezervácií a potvrdení účasti fanúšikov snáď zo všetkých kútov Slovenska. Medzi tými, ktorí chcú vlastniť PlayStation 3 ako prví, sa objavilo aj meno známeho hip-hipového speváka vystupujúceho pod prezývkou RYTMUS – aj on už svoju účasť potvrdil.

Navyše každého účastníka Midnight Launch PlayStation 3 Brloh odmení exkluzívnym balíčkom predmetov s logom najnovšej konzoly, ktoré inak nie je možné získať. Špeciálna odmena čaká aj fanúšika, ktorý sa na toto polnočné stretnutie dostaví z najväčšej diaľky. Na svoje si však prídu aj tí, ktorí sa polnočného uvedenia PlayStation 3 nebudú môcť zúčastniť, alebo si plánujú túto konzolu zakúpiť neskôr. Brloh pre nich približne o mesiac zorganizuje turnaj v hraní na PlayStation 3 o HD TV Sony Bravia.

Cena konzoly PlayStation 3 bola pre Slovenskú republiku stanovená na 21 590 Sk. V porovnaní s ostatnými dvoma hernými konzolami je síce drahšia, ale jej obrovský výkon umožňuje vykresliť ostrý obraz vo vysokom rozlíšení až do 1 080 bodov, a aj preto hry a filmy ešte nikdy nevyzerali tak výborne.

Srdcom PLAYSTATION 3 je nový revolučný čip vyvinutý v spolupráci s IBM, dávajúci systému nevídaný výkon superpočítača – Cell Broadband Engine, čím prináša do domácností skutočnú zábavu novej generácie. K nej nevyhnutne patrí aj najmodernejší formát – Blu-ray. Na jednom disku Blu-ray môže byť uložených takmer 54 gigabajtov dát. Vďaka tomu sa PlayStation 3 postará v budúcich rokoch o najambicióznejšie hry, filmy a multimediálne zážitky vo vysokom rozlíšení.

Pri uvedení PlayStation 3 bude k dispozícií rovnako hviezdny sortiment viac než 20 hier pre PlayStation 3, vrátane dychtivo očakávaných titulov ako Resistance: Fall of Man, MotorStorm, Genji: Days of the Blade, Formula One Championship EditionRidge Racer 7. Taktiež poprední svetoví vydavatelia ako Electronic Arts, Activision, Namco Bandai, Sega, Take 2, Ubisoft a ďalší pripravili množstvo hier, ktoré sa budú na trhu objavovať postupne.

Týmto Vás srdečne pozývame na mimoriadnu akciu MIDNIGHT LAUNCH PLAYSTATION 3.

Uvedenie novej hernej konzoly PLAYSTATION 3 sa uskutoční o polnoci z 22. na 23. marca v priestoroch bratislavskej predajne Brloh na Heydukovej ul. 4.Tlačový oznam  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy