Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Pravablond | 24.10.2005 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Kapitola siedma - Medzi dvomi mužmi a sitkom na špagety

Blank

19.8. - Piatok
Celý týždeň sa cítim ako totálna sviňa. Robím presne to, čo som doteraz najviac nenávidela na mužoch. Ťahám za nos dvoch naraz, aj keď jeden sa ešte stále so svojou frajerkou oficiálne nerozišiel a druhému som ešte nič záväzné nesľúbila. Aj tak mi z toho rozdvojenia nie je dobre na žalúdku a vôbec nechápem, ako v takom stave dokážu niektorí chlapi fungovať celé roky. Však by ma z toho trafilo. 
Zase mi tam hore splnili niečo, čo som si v podstate želala, ale s poriadne zmršeným načasovaním. Musia tam mať pekný bordel. Moju žiadosť na Mladého, aby bol len môj, tam zdržiavali na vybavenie príliš dlho, a žiadosť na Chrumkavého vybavili v mimoriadnom predstihu, vlastne som ju ešte ani neodoslala.

Anyway, mám v tom pekný bordel aj ja. Celý týždeň sa mi darilo získavať odklad. Kolega Chrumkavý bol jednoduchší prípad, za prísľub celej nedele mi odpustil scanclované rande. Horšie to bolo s Mladým. Jeho frajerka sa asi tiež pokúša zabojovať systémom zajac na smotane a odišla niekam na dva týždne s partiou. Tým pádom mal more času mi vyvolávať a dožadovať sa stretnutí. Ale postavila som si hlavu a povedala, že do ich spoločného prenajatého bytu ma nikdy nedostane a pokiaľ je tam, nech ma nechá na pokoji. Včera mi oznámil, že si našiel iný podnájom a že sa tam sťahuje. A že ma tam v piatok večer čaká.

Čo teraz? Čo teraz? Načítala som si v nejakom časopise, že keď sa neviem rozhodnúť, ktorým smerom sa ďalej vydať, mám si spísať pre a proti obidvoch možností, aby som si utriedila, čo chcem.
Neviem, či som to dobre pochopila, ale skonštruovala som takúto tabuľku:

MLADÝ

CHRUMKAVÝ

Pre

Proti

Pre

Proti

Miluje ma

Dokázal milovať dve naraz

Nemá žiadnu inú frajerku a evidentne chce len mňa

Neviem to na 100% či sa nejaká niekde nevynorí

Fantasticky sexuje

Je oveľa mladší

Je v mojom veku

Neviem, ako sexuje

Je schopný a ambiciózny, takže je schopný sa postarať aj o rodinu

Občas uprednostňuje prácu pred všetkým

Je schopný a ambiciózny, takže je schopný sa postarať aj o rodinu

Občas uprednostňuje prácu pred všetkým

Kamarátka Okulťáčka ma zastihla nad tabuľkou a veľavýznamne si zaklopkala na čelo.
- Moja, ty si sa zbláznila? - spýtala sa decentne.
- Ja? Tí hore sa zbláznili! - povedala som. - Kto ich prosil o dvoch naraz?
- Zbytočne si tu spisuješ pre a proti, však to sú neni veci, ale ľudské bytosti.
- No a?
- Musíš cítiť, ktorý je ten pravý.
- Ja už som z toho úplne zmagorená.
- A to fakt nevieš, ktorého z nich miluješ?
- Viem.

Ale kde je napísané, že nemôžem milovať aj toho druhého?

31.8. - Streda
Nedokázala som to už ďalej naťahovať. Nedokázala som kolegu Chrumkavého vodiť ďalej za nos a čakať, ako to dopadne, čo z Mladého v piatok večer, keď sme sa mali konečne stretnúť, vylezie. Bolo mi proti srsti držať si ho ako keby v rezerve. Do kelu aj s teóriami o lovcoch, ktorí idú za korisťou len vtedy, ak vedia, že je o ňu väčší záujem. Do kelu s tým, že keď cítim žeravý záujem iného, správam sa aj k Mladému viac blond sebecky. Možno som urobila chybu, ale aspoň mám čisté svedomie.
Teda, zas až taká hrdinka nie som, že by som mu to dokázala povedať priamo do očí, akože prepáč, že som ťa naťahovala, nechcem ťa, len som potrebovala, aby môj milenec žiarlil a dal už konečne kopačky frajerke. Len som mu zbabelo v maili naznačila, že sa objavil na obzore nejaký môj bývalý a že si to celé potrebujem dať do poriadku.

o-blond7-2

No a tak som si to dávala do poriadku. Až do piatka som Mladému celkom neverila, že sa kvôli mne fakt odsťahuje od svojej frajerky. Podozrievala som ho, že to na mňa len hrá, že keď k nemu prídem, zistím, že to je nejaký požičaný kamarátov byt a vôbec sa od nej neodsťahoval. Ale odsťahoval. Mal tam zložené všetky svoje veci. Všetky jeho veci, to jest pár riflí a tričiek, super extra haj fidelity aparatúra drahá jak prasa a dve veľké škatule cédečiek. Ešte šnúra od fungl nového pripojenia na internet a v prázdnej chladničke fľaška whisky, aby som bola vo výpočte úplná.
Deň pred naším stretnutím zavolal, že musí ísť na otočku do Švajcu. Hneď vo mne zahlodala sebatrýzeň a už som si išla povedať, že no vidíš, to sa dalo čakať, už je to tu, žiaden happyend nebude, ale vzápätí dodal, že mi nechal kľúč v elektrickej rozvodnej skrinke a že nech ho v tom novom prenájme v piatok večer počkám.

Dorazil neskoro v noci. Odmietol ľahkú večeru, čo som mu v záchvate nachystala, zhodil zo seba šatstvo, ľahol si vedľa mňa do postele, objal ma, zaboril tvár medzi moje prsia a zaspal. Spal hlbokým spánkom spravodlivých. Na rozdiel od neho, ja som sa celú noc budila a znovu a znovu si overovala, či ma neklamú zmysly a on skutočne stále vedľa mňa spí. Cítila som sa neuveriteľne bezpečne. Zakaždým, ako som sa otočila, sa ku mne v spánku tesne primkol. Mala som pocit, že sa od toľkého šťastia zbláznim.

o-blond7-3
Ráno som zacítila, že má slabú erekciu. Stále tvrdo spal. Ležala som obrátená chrbtom k nemu a začala som sa pohybovať. Najprv som ho dráždila celým telom, potom rukami a keď narástol, tak ústami. V polospánku zavzdychal a začal ma dráždiť aj on. Keď cítil, že som úplne mokrá, prevalil ma na seba, aby do mňa zospodu vniknol. Stále mal zatvorené oči. Nechal ma samu dospieť k orgazmu, až potom sa pretočil na mňa.
Zostali sme v posteli do večera. Až hlad nás vyhnal na nákup do neďalekého hypermarketu. Kupovali sme všetko, čo nám prišlo pod ruky. Nikdy som nechápala ženy, ktoré nútia svojich partnerov chodiť do hypermarketov otrávene tlačiť nákupný vozík a snažia sa z nich vyraziť názor na potrebnosť toho sitka na špagety, čo je v akcii, súhlas s kompletným obsahom chladničky na najbližší mesiac, či nespútané nadšenie nad tým, ako mamine svedčí to polyesterové luxusné prádielko pre dolných desať tisíc. Ale po tomto takmer orgazmickom zážitku, keď aj to sitko na špagety bolo dôvodom, ako mi s láskou naznačiť, že tá domácnosť, v ktorej sa bude používať, je naša spoločná

Pravablond  viac od autora »
Vaše reakcie [7]