Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Peter Pišťanek | 30.4.2008 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

(Takmer) všetko o bode G

Blank

Stále sa môže človek niekde dočítať o bode G, vraj je to spúšťač úplne úžasných rozkoší. Inde som čítala, že nič také ako bod G neexistuje. Ja osobne si nie som istá, ale myslím si, že naozaj neexistuje – prinajmenšom u mňa. Ako to teda je, prosím pekne?
Monika, 23

Ženské telo disponuje množstvom zaujímavých a citlivých miestečiek a erotogénnych oblastí. (Na rozdiel od mužského, ktoré má len dve: žaluď a zorničky očí – nech mi prepáči, kto sa teraz cíti dotknutý, ale pre mňa je predstava, že by sa ma usilovala partnerka vyorgazmovať žmolením prsných bradaviek alebo uší, rovnako hororová ako predstava vykonania trestu smrti ušliapaním kačicami!) Je to nielen klitoris, ale aj prsníky, bradavky, vnútorná strana stehien, zadok a okolie konečníka, šija na hranici vlasov, ušné lalôčiky, a tak ich väčšina skúsených mužov pri ľúbostných hrách stimuluje, aby vyvolala podľa možnosti čo najväčšie vzrušenie partneriek. Jedno miesto však takmer masovo ignorujú, a to je povestný bod G. Väčšinou je to neznalosť, muži netušia, kde a ako ho hľadať, pretože aj napriek tomu, že ide o citlivé miesto, nenachádza sa tak v povedomí ako ostatné zóny. Je to škoda, pretože kto tento bod objaví a lokalizuje, ten objaví svätý grál sexu – ba čo svätý grál; stáva sa priam stalkerom, ktorý v Zóne našiel zlatú guľu, čo plní všetky želania! Taký šťastlivec totiž odhalí spôsob, akým vzrušiť ženu až po hranicu straty vedomia, sprostredkovať jej nebeský orgazmus, a to iným spôsobom, ako je banálne dráždenie klitorisu alebo tradičná súlož systémom zasuň-vytiahni.

Samozrejme, bod G sa hľadá oveľa príjemnejšie v dvojici, ale keď chcete poznať trochu lepšie svoje telo a čoho je schopné, zaujímavé môže byť aj sólové hľadanie. Bod G je uzlík nervového tkaniva, ktoré leží v oblasti okolo močovej trubice na prednej stene pošvy za lonovou kosťou, približne v druhej tretine hĺbky pošvy. Niektorým ženám trvá dlhší čas, než tento bod objavia, a niektoré už dokonca aj stratia nádej, že ho vôbec nájdu. Je fakt, že niektorá má bod G na ohmat výraznejší, iná menej výrazný. Najlepšie ho nájdete tak, že si ľahnete na chrbát, roztiahnete nohy, podložíte si zadok vankúšom a nohy ohnete v kolenách. Prostredník si zaveďte do vagíny a približne v jej dvoch tretinách pritisnite prst dopredu k lonovej kosti. Tú oblasť si skúste milimeter po milimetri prehmatať a nebojte sa prípadne aj trochu zatlačiť. Môžem vám garantovať, že vo chvíli, keď bod G nájdete, budete o tom veľmi dobre vedieť. Ak ho po nájdení začnete dráždiť, môže sa stať, že to miestečko sa zdurí a vystúpi z povrchu sliznice.

Želám Vám veľa zaujímavých a dobrodružných objavov so samou sebou i vo dvojici.

Poznámka autora:
Toto nie je odborná poradňa. Nie som ani sexuológ, ani gynekológ, ani psychológ či psychiater, ani sa na to nehrám. Neposkytujem individuálne rady, som platený iba za napĺňanie tejto rubriky. Svoje otázky môžete napísať sem. Niektoré vaše príspevky gramaticky i štylisticky upravujem, aby dávali zmysel. Podstatne mi uľahčíte život, ak vo svojom príspevku použijete diakritiku.Peter Pišťanek  viac od autora »
Vaše reakcie [13]