Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Elena Akácsová | 21.12.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Predpoviem vám budúcnosť

Blank

Nie som jasnovidka, ale jedno viem iste, pretože som to tak aj s kolegami-redaktormi rozhodla. Toto je posledné vydanie Magazínu T-Station v roku 2007. Ak sa Boh nevysmeje našim plánom a – ako hovorievala moja babka – ak nás sračka nepokazí, čerstvú dávku článkov pre vás pripravíme až na prvý novoročný pracovný deň, teda 2. 1. 2008.

Ďakujeme vám za priazeň, pozornosť a láskavé prehliadanie našich nedokonalostí, ďakujeme za všetky kliky, reakcie a body, ďakujeme za všetky myšlienky, ktoré ste naším smerom vyslali. Aj my stále myslíme na vás. Aby vám nebolo medzi sviatkami za nami veľmi smutno, pripravili sme pre vás zábavnú Staničnú veštiareň. Nájdete ju na titulnej stránke T-Stationu.

Veštba funguje zaručene, musíte len správne položiť otázku. Orákulu neklaďte otázky typu koľko, ako, kedy, kde, ale pýtajte sa tak, či sa niečo vyplní, alebo nie.

Pre menej chápavých názorný príklad:
Nesprávna otázka: Čo mám robiť, aby ma miloval?
Správna otázka: Ak sa prestanem správať ako dobré dievča, bude ma konečne milovať?

Veštba funguje zaručene, redakcia však neberie žiadnu zodpovednosť za vraždy, rozvody, hospitalizácie, internácie či duchovné premeny uskutočnené podľa veštby. Orákulum len vidí budúcnosť; výkon a zodpovednosť za činy prenecháva v kompetencii pýtajúcich sa.

Tak a teraz sa už môžete pýtať orákula.

Užite si predpovede, sviatky, poriadne sa zrelaxujte a tešte sa na nás v roku 2008. Aj my sa tešíme na vás!Elena Akácsová  viac od autora »
Vaše reakcie [10]
:: Súvisiace reklamné odkazy