Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Juraj Malíček | 7.12.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Objavte bájne Eldorádo!

Blank

Už je to až klišé, ale nemožno ho nespomenúť. Pamätáte si prvý Tomb Raider? Pamätáte si to očarenie z dobrodružného objavovania, z akcie a charizmatickej hrdinky? Lebo ak áno, Uncharted: Drake‘s Fortune je presne hra, ktorá má šancu očariť vás rovnakým spôsobom.

Uncharted: Drake‘s Fortune ja čistokrvná akčná adventúra, konečne využívajúca aspoň časť fantastického potenciálu Playstation 3. Grafika berie dych, hrateľnosť človeka vracia do zlatého veku, keď hry neboli až banálne ľahučké a šlo v nich aj o čosi iné ako o strieľanie do všetkého, čo sa hýbe.

Stratený poklad, opustený ostrov, ruiny, zbastardení gauneri, čo viac si milovník dobrodružstva môže priať?

Aby vyhral? Samozrejme – a na to sme tu my. Uncharted: Drakes Fortune sa v predaji objavila len včera, a tak sme pri príležitosti jej vydania pre vás v spolupráci s Brlohom pripravili súťaž o jeden exemplár tohto herného zážitku.

Stačí mailom do redakcie odpovedať na jednoduchú otázku: Ako sa volajú hlavní hrdinovia hry? Myslíme toho chlapíka a tú dievčinku a ak budete mať šťastie pri zlosovaní, Uncharted: Drakes Fortune môže byť vaša.

Uzávierka súťaže je v stredu 12. 12. 2007 o 12.00, výhercu budeme kontaktovať mailom.        Juraj Malíček  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy
  
?