Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 15.11.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Obnovme étos Novembra a zastavme plazivý návrat totality

Blank

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika pozýva na stretnutie nazvané Obnovme étos Novembra 1989, na ktorom s príspevkami na tému Akí sme osemnásť rokov po... vystúpia: Tomáš Janovic, Martin Mojžiš, Tom Nicholson, Juraj Petrovič, Šarlota Pufflerová, László Szigeti, Ján Štrasser, Sandra Tordová, Ernest Valko, Tomáš Zálešák a Gábor Zászlós. Program uvedie Fedor Gál, moderujú Štefan Hríb a Juraj Kušnierik.
Súčasťou stretnutia bude i vystúpenie skupiny Živé kvety.
Pálffyho palác, Zámocká ulica č. 47 (pod hradom), Bratislava
16. november 2007 (piatok) od 10:00 hod.


Foto: Igor Teluch, www.inzine.sk  

Občania proti totalite, Občiansko-demokratická mládež a OKS organizujú Spomienku na 17. november 1989 a demonštráciu nesúhlasu s politikou vlády dňa 17. novembra 2007 (sobota) od 18:00 hod. v Bratislave na Námestí SNP.

Demonštrácia je spomienkou na Nežnú revolúciu a zároveň vyjadrením potreby pripomenúť, že komunizmus sa úplne neskončil, ale naopak, začína opäť naberať na sile. Cieľom je pripomenúť si v deň výročia pádu komunistického režimu, že slobody, ktoré sme vtedy získali, treba neustále strážiť a chrániť. Vyjadriť nevôľu nad tým, že sa do našej krajiny plazivo vkráda obmedzovanie slobôd, porušujú sa zákony a nedodržiavajú sa zmluvy.

Organizátori ako nástroje protestu odporúčajú horiace sviečky. Demonštrácia je riadne ohlásená a bude sa konať za každého počasia.Tlačový oznam  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy