Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Redakcia | 2.1.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Kto by si zaslúžil novinársku cenu za rok 2006?

Blank

Nadácia otvorenej spoločnosti – Open Society Foundation (NOS – OSF) vyhlasuje tretí ročník celoslovenskej súťaže Novinárska cena 2006. Súťaž je určená nielen pre novinárov zo všetkých typov médií, celoslovenských a regionálnych, elektronických a printových, ale aj pre internetovú žurnalistiku. Súťaž sa v tomto roku rozširuje o kategóriu najlepší blog.

Ceny budú udelené vo viacerých kategóriách. Elektronických médií sa týkajú ceny za najlepšiu reportáž, za najlepší komentár, za najlepší rozhovor, besedu, diskusiu, za najlepší regionálny príspevok, za najlepší analyticko-investigatívny príspevok.

Do súťaže môžu prihlasovať príspevky redakcie, ale aj široká verejnosť. Hodnotiť sa budú príspevky publikované v období od 1. októbra 2005 do 31. decembra 2006. Presné podmienky prihlasovania určuje štatút súťaže. Uzávierka prijímania príspevkov: 23. 1. 2007. Vyhlásenie výsledkov súťaže: do 31. 3. 2007.

Aj naša redakcia bola oslovená, aby prihlásila práce publikované na portáli T-Station. Zatiaľ sme neuzavreli výber, a tak nám s ním môžete pomôcť. Uvítame tipy na články, ktoré vás v roku 2006 na našich stránkach oslovili a myslíte si, že by mohli v súťaži zabodovať. Svoje tipy vpisujte do diskusného fóra, prípadne nám ich pošlite cez formulár e-mail redakcii najneskôr do 14. 1. 2007.Redakcia  viac od autora »
Vaše reakcie [11]
:: Súvisiace reklamné odkazy