Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Redakcia | 21.4.2008 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Pozor, na cenu je nominovaný aj IDIOT!

Blank

Odborné poroty štvrtého ročníka Novinárskej ceny 2007 vybrali z 833 príspevkov nominácie na víťazov v jednotlivých kategóriách súťaže. V každej kategórii vybrali tri až štyri príspevky, ktoré sa zapoja do finálneho boja o víťazstvo. Výsledky súťaže budú slávnostne vyhlásené 22. 4. 2008.

Prihlásené príspevky, publikované alebo odvysielané v období od 1. januára 2007 do 31. decembra 2007, boli v každej kategórii vyhodnocované troj- až päťčlennými porotami, ktorých členmi boli významní predstavitelia novinárskej obce, ako aj známe osobnosti spoločenského a kultúrneho života.

V kategórii najlepší krátky publicistický príspevok v printových médiách sa medzi nominovaných dostal aj úvodník Rada Ondřejíčka Pozor, IDIOT! Uvidíme, či zopakuje svoj úspech z minulého roka, keď bol mimoriadne ocenený pod pseudonymom Egon Alter za sviežu kritiku poklesnutej tvorby v oblasti textov populárnej hudby v príspevku „13 odpovedí pre Igora Timka“. Ďalšími súpermi v jeho kategórii sú Ingrid Hrubaničová – séria príspevkov z rubriky Slovenčina od slova do slova (SME) a Peter Schutz – séria stĺpčekov (SME).

Nominácie na víťaza v jednotlivých kategóriách Novinárskej ceny 2007 nájdete tu.

Zoznam všetkých 833 prihlásených príspevkov nájdete na tu.Redakcia  viac od autora »
Vaše reakcie [12]
:: Súvisiace reklamné odkazy