Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 28.1.2008 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Tam vonku. Architektúra za stavbami

Blank

Out There. Architecture Beyond Building (Tam vonku. Architektúra za stavbami) je názov 11. medzinárodnej výstavy architektúry na tohtoročnom Bienále architektúry v Benátkach, ktorá sa pre verejnosť otvorí 14. septembra 2008 a potrvá do 23. novembra 2008.

Jej umeleckým vedúcim bude Aaron Betsky.

Slovenská národná galéria vypisuje výberové konanie na projekt a následnú realizáciu expozície do Pavilónu Českej a Slovenskej republiky pre 11. Bienále architektúry v Benátkach 2008.
Podmienky a ostatné informácie sú uverejnené na www.sng.sk.

Do konkurzu sa môžu prihlásiť slovenskí aj zahraniční architekti, výtvarní umelci, historici a teoretici architektúry a umenia. Vítané sú individuálne projekty, aj akékoľvek druhy a podoby skupinovej spolupráce slovenských i zahraničných architektov, výtvarníkov a teoretikov. Všeobecná téma je daná rámcom 11. Bienále architektúry, konkrétna téma a projekt sú otvorené. Predkladané projekty by mali predstaviť aktuálne témy alebo významné osobnosti domácej architektonickej scény, prípadne reflektovať ich prepojenie na medzinárodný kontext.Tlačový oznam  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy