Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 18.5.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Deň a noc v múzeách a galériách

Blank

Pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí, ktorý vyhlásila na 18. mája v roku 1977 rezolúcia generálnej konferencie Medzinárodného výboru múzeí (ICOM), budú po celom Slovensku i Európe pripravené jedinečné príležitosti navštíviť expozície a výstavy múzeí a galérií.

V Bratislave sa bude konať Noc múzeí v sobotu 19. mája 2007 už tretíkrát, opäť za jednotné zvýhodnené vstupné, ktoré zaplatíte v prvom navštívenom múzeu či galérii a do ostatných už máte vstup zdarma. Všade s bohatým sprievodným programom pre malých aj veľkých. Noc múzeí a galérií v Bratislave má skutočne bohatý program, stojí za to podrobne si ho preštudovať.

Program ostatných miest Slovenska i ostatných miest Európy, ktoré sú do medzinárodného projektu Noc múzeí zapojené, nájdete tu.

Medzinárodný deň múzeí si pripomínajú aj slovenské múzeá a galérie, ktoré do projektu Noc múzeí zapojené nie sú. Pre svojich návštevníkov pripravili množstvo aktivít a podujatí najmä v atraktívnych priestoroch historických a pamiatkových objektov, expozícií, na hradoch, ich nádvoriach, v expozíciách ľudovej architektúry a inde.Tlačový oznam  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy