Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 5.6.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Hudobných akcií je dnes veľa, no dobrých veľmi málo

Blank

Prípravu ďalšieho ročníka hudobného festivalu Wilsonic sprevádza množstvo noviniek a organizačných vylepšení. Akcia sa bude 8. a 9. júna 2007 konať opäť na Tyršovom nábreží v Bratislave na piatich pódiách.

Spomedzi päťdesiatich účinkujúcich budú hlavnými hviezdami švédske nu-jazzové zoskupenie Koop s mladučkou japonskou speváčkou Yukimi Nagano a francúzska kapela Nouvelle Vague. Objavom pre slovenské publikum bude štvorica majstrov sveta v mixovaní Birdy Nam Nam z Paríža a britské zoskupenie The Heritage Orchestra, ktoré dokáže, že tanečná hudba sa dá zahrať aj na klasických nástrojoch.

Príjemným prekvapením je nízka cena permanentky, 599 Sk v predpredaji, toľko totiž bežne stojí jediný koncert. Organizátori mysleli aj na mladších záujemcov, ktorí ešte nemajú vlastné príjmy, preto návštevníci mladší ako 21 rokov získajú dvojdňovú permanentku za špeciálnu predpredajovú cenu 499 Sk.

Už sedem rokov prináša Wilsonic aktuálne hudobné trendy a prirodzene sa na ňom prelínajú živé koncerty s tanečnými párty. Slávne mená ako Matthew Herbert, Gus Gus, Akufen, Louie Austen, Daddy G či Dani Siciliano dopĺňa prehliadka interpretov a kapiel zo Slovenska a z regiónu strednej a východnej Európy.

Bratislavský Wilsonic otvorí letnú festivalovú sezónu na Slovensku a keďže sa uskutoční priamo v centre metropoly, nepotrebuje stanové mestečko. Príjemná atmosféra v parku pri Dunaji, kvalitný zvuk, originálne videoprojekcie, prehliadka nových technológií, vyspelé publikum, ponuka exotických jedál a nápojov – to všetko znamená Wilsonic. Hudobných akcií je dnes veľa, no dobrých veľmi málo.Tlačový oznam  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy