Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Peter Pišťanek | 7.2.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Keď sa baba skrátka urobí jak hovado, koky!

Blank

Toto nie je odborná poradňa. Nie som ani sexuológ, ani gynekológ, ani psychológ či psychiater, ani sa na to nehrám. Neposkytujem individuálne rady, som platený iba za napĺňanie tejto rubriky. Niektoré vaše príspevky gramaticky i štylisticky upravujem, aby dávali zmysel.

Čo je to za bod ten G?
Veľa som už čítal o bode G, ale priznám sa, že som ho doteraz aj napriek úsiliu u svojej partnerky nenašiel a nespustil. Je bod G realita, alebo mýtus?
Peter, 24

Bod G je realita, je to jedno z najcitlivejších miest nejedného ženského tela. Pritom väčšina žien, ktoré ním disponujú (lebo aj tu platí pravidlo, že nie všetko je pre všetkých, a tak je viacero žien, ktoré nemajú bod G vôbec vyvinutý a citlivý), ho do svojho sexuálneho života nezapája, pretože o ňom vedia len málo alebo netušia, kde ho nájdu. Na ženskom tele je viacero citlivých miest a erotogénnych zón, či už je to klitoris, prsia, bradavky, vnútorná strana stehien, zadok, ušné lalôčiky, ale bod G je z nich opradený najväčším tajomstvom, možno preto, lebo nie je tak ľahko dosiahnuteľný. Je to škoda, pretože ak ten bod objavíte, odhalíte tým aj ďalšiu možnosť, ako sa veľmi zreteľne a intenzívne vzrušiť a tým pádom zaistiť svojej partnerke orgazmus aj iným spôsobom, ako je dráždenie klitorisu alebo dokonaná súlož. Kto hľadá, ten nájde, a platí to aj v prípade bodu G.

Čo je bod G? Je to nervový uzol, ktorý sa nachádza v oblasti okolo močovej trubice na prednej strane pošvy za lonovou kosťou, približne v druhej tretine pošvy. Niektorým ženám trvá dlhší čas, kým tento bod objavia, a niektoré prestávajú veriť, že ho vôbec dakedy nájdu.
Skúste ho nájsť tak, že svoju partnerku uložíte na chrbát, roztiahnete jej nohy, podložíte jej panvu (napr. vankúšom) a nohy jej ohnete v kolenách. Zasuniete jej do pošvy prostredník (pretože je najdlhší) a približne v dvoch tretinách pošvy priložíte prst dopredu k lonovej kosti a prehmatáte oblasť močovej trubice, pričom zľahka tlačíte na stenu pošvy. Pokojne môžete zvoliť aj silnejší tlak a plochu prehmatávajte zo strany na stranu. Partnerka iste ucíti, keď bod G nájdete.

Ak prstami dráždite tento bod a ak ešte pridáte súčasné dráždenie klitorisu, môže partnerka zažiť naozaj silný orgazmus. Žena môže mať spočiatku nutkanie na močenie, preto je vhodné pred samotným dráždením vyprázdniť močový mechúr. (Poznámka pre mudrcov: Teraz naozaj nemám na mysli tzv. ženský orgazmus, o ktorom tiež niečo viem a o ktorom píšem nižšie, ale obsah močového mechúra, teda normálne pocikanie sa v dôsledku prehnaného dráždenia a rozkoše.)
Bod G sa tiež dá dobre stimulovať v pozícii zozadu, pretože tak má muž ľahší prístup k miestečku na prednej strane pošvy. Partnerka si kľakne, otočí sa chrbtom k Vám, Vy jej dvoma prstami roztiahnete vagínu, zatlačíte smerom dolu a opäť pohybujete prstami zo strany na stranu a tiež smerom dozadu a dopredu.
Keď nájdete tento citlivý bod a budete pokračovať v jeho dráždení, môže sa stať, že toto tkanivo Vám svojím zdurením bude pripomínať tkanivo stoporeného penisu.
Sú ženy, ktoré bod G nemajú vyvinutý, ale tých nie je tak veľa. Ak Vaša priateľka náhodou k takým patrí, nevešajte hlavu, dobré a silné orgazmy môže prežívať aj ináč.

Striekajúca ženská
Bol som s babou, ktorá keď sa urobila, tak sa vystriekala viac, ako som sa vystriekal ja. Som teda čumel, koky. Najprv som myslel, že ma ošťala, ale neboli to šťanky, normálne stiekla jak chlap. Zaujíma ma to, tá baba asi so mnou nejaký čas ostane, aj sa mi to už ľúbi, keď tak strieka, ale neni v podstate nemocná?
Ciboh, 22

Koky, nie sú to šťanky, ale ženská ejakulácia. Podľa štatistík ju teoreticky dokáže prežiť asi tretina báb. A nie sú nemocné, teda choré. Na rozdiel od mužskej ejakulácie sa o tej ženskej vie dosť málo. A to aj preto, lebo nie je veľa chlapov, ktorí babu dokážu tak vyblázniť, aby stiekla. Koky. Hovorí sa tomu aj mokrý orgazmus. Vodnatá tekutina, ktorá pri orgazme môže vytiecť z pošvy, často vyvolá u baby pocit, že sa pocikala. Ide však o ejakulát, ktorý sa svojím zložením podobá tomu mužskému, neobsahuje však spermie. Baby totiž majú takú žľazu, ktorá je akousi obdobou prostaty, čiže mužskej predstojnej žľazy. Dokonca ju nazývame ženskou prostatou. Nájdeme ju na prednej strane pošvy, má to súvislosť s hore uvedeným bodom G. Tento ejakulát vylučujú dva drobné otvory, ktoré sa nachádzajú hneď vedľa vyústenia močovej rúry. K výstreku z tejto žľazy dochádza pri silnom orgastickom sťahu (keď sa baba skrátka urobí jak hovado, koky), a to pri pohlavnom styku, masturbácii alebo orálnom sexe. K ejakulácii však nedochádza zakaždým, môže sa dokonca stať, že tento zážitok žena prežije len raz za život. Je to aj otázka šťastia.Peter Pišťanek  viac od autora »
Vaše reakcie [21]