Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 25.1.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Už v piatok ďalší micro.Wilsonic

Blank

26. januára 2007 sa v priestoroch Starej tržnice v Bratislave koná pokračovanie úspešného podujatia micro.Wilsonic. V minulosti na ňom vystúpili hviezdy Louie Austen či Daddy G z Massive Attack, tentoraz sa micro.Wilsonic zameral na urbánnu hudbu z troch európskych veľkomiest – Prahy, Paríža a Londýna.

Speváčka so zamatovým hlasom, producentka a dídžejka Dani Siciliano je dlhoročná spolupracovníčka Matthewa Herberta, ktorého Wilsonic hostil v Bratislave minulý rok. Spolu s ním nahrala kultové platne Bodily Functions (2001) a Scales (2006). Klubovým hitom sa stal jej remix skladby If We’re In Love od Roisín Murphy (ex-Moloko). Pri svojich vyhľadávaných setoch aj rada spieva!

Francúzska dídžejka Missill je osobnosťou parížskej tanečnej scény. Dynamicky mixuje hip-hop, grime, ragga, dancehall, breaks aj electro, a okrem toho navrhuje módu, strieka grafity a dizajnuje webstránky.

Vystúpi aj český projekt Gipsy.CZ, originálne spojenie hip-hopu, soulu, funky, popu a world music. Róm Gipsy vyrástol v gete, no dnes patrí k najkreatívnejším reperom v strednej Európe. Jeho album Romano Hip Hop, nahraný spolu s prvotriednou kapelou, sa ako jeden z mála od nás dostal do svetovej distribúcie.Tlačový oznam  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy