Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 28.11.2006 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Sam Fisher v Storme

Blank

BRLOH a STORM vás srdečne pozývajú na Splinter Cell: Double Agent LAN Party, ktorá sa bude konať v stredu 29. novembra od 16:00 v herni Storm na Heydukovej 1 v Bratislave.

Splinter Cell Double Agent je ďalším pokračovaním špionážnej hry inšpirovanej románmi populárneho autora Toma Clancyho. Tajný agent s povolením zabíjať, Sam Fisher, tentoraz ľahko schizofrenický, je späť! A to len preto, aby čelil dosiaľ najväčšiemu teroristickému ohrozeniu USA, ktorým zasvätil život. Aby si mohli obyvatelia Ameriky aj naďalej nič netušiac vychutnávať obľúbené reality show a kŕmiť sa hamburgermi, musí sa on, Sam Fisher, stať zločincom, jedným z nepriateľských teroristov. Iba tak dokáže organizáciu s názvom Armáda Johna Browna zničiť zvnútra. Z toho vyplýva, že hráč sa dostáva do roly dvojitého agenta a bude mať čo robiť, aby sa neprezradil medzi svojimi novými teroristickými „kamarátmi“ a zároveň neprekročil hranice zákona. Našťastie, Sam Fisher nie je žiaden puritán, na čo mysleli aj tvorcovia hry z Ubisoftu, ktorí hráčovi ponúkajú množstvo variantov, ako jednotlivé úlohy splniť a zároveň sa vrátiť z akcie živý.

V porovnaní s predchádzajúcimi dielmi Double Agent prináša niekoľko zmien. Okrem lepších animácií, zvukov, atmosféry a všetkého, o čom sa pri takýto hrách zvykne písať, pod významný faktor zmeny sa podpísala morálka v samotnej hre. Sam Fisher sa musí neustále rozhodovať. Musí si udržať dôveru svojich šéfov z Echelonu, ale zároveň byť „chrumkavý“ aj pred šéfmi teroristickej organizácie Armády Johna Browna. Nemôže byť ani veľmi kladný, ani príliš záporný. A toto manévrovanie na tenkom ľade vynikajúco testuje jeho (a teda aj vaše) morálne hodnoty. Ide o vymoženosť, ktorá dodáva hre neustále napätie a možnosť zahrať si hru tak, ako sa sami rozhodnete.

Ak sa rozhodnete poriadne si vyskúšať novinku Splinter Cell Double Agent, alebo si dokonca zahrať o tričká s logom SC, nič vám nebráni navštíviť herňu Storm už v stredu 29. novembra o 16:00 hod. Okrem iného tam stretnete aj zástupcu firmy Playman (distribútor hry), ktorý príde Splinter Cell Double Agent LAN Party oficiálne spustiť a osobne hru predstaviť.

Splinter Cell Double Agent LAN Party
Streda 29. 11. 2006, od 16:00 hod. do rána bieleho
Herňa Storm, Heydukova 1, Bratislava (na rohu oproti Brlohu)
Žiadne vstupné ani ďalšie registračné poplatky
Drobné občerstvenie a pochutiny zabezpečené (zrejme rybičky, keď už je hlavným hrdinom Johny Fisher)

Tešia sa na vás Brloh & Storm.Tlačový oznam  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy