Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 9.11.2005 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Všetko sa dá zjesť

Blank

Bratislavská skupina LePayaco vydáva v týchto dňoch svoj v poradí už štvrtý štúdiový album Všetko sa dá zjesť. Po skladbách Večierky firemné a Čiernobiely svet, ktoré úspešne rotovali slovenským éterom, prichádza singel Všetko sa dá zjesť, doplnený vokálnym majstrovstvom Jany Kirschner a známej R&B speváčky Tiny, ku ktorému členovia skupiny natočili aj nekompromisný roadmovie videoklip pod režisérskou taktovkou Kataríny Černákovej a Juraja Demoviča.

Skupina Le Payaco hrajúca v stálom zložení Tomáš Sloboda - gitara, spev, Martin Stempel - basgitara, spev, Juraj Vitéz - bicie, spev a stály hosť Peter Teo Heriban - perkusie, srdečne pozýva všetkých poznaniachtivých na koncert spojený s krstom novej platne, kde môžu zažiť  nefalšovanú rozkoš z poznávania tónov, zvukov, melódií a originálnych slovných obratov z tvorby predchádzajúcej i súčasnej.

o-lepajaco2
Nahrávky vznikali za kurióznych podmienok, keďže ihneď po donahrávaní podkladov odletel Juraj na polročné poznávanie života v Austrálii, zatiaľ čo zvyšné duo mixovalo a jednotlivé zmeny na albume hudobníci konzultovali telefonicky. Samozrejme, po návrate a odohraní letných festivalov sa na veľkú radosť Mateja Čemu, majstra zvuku Cobrasoundu, začalo mixovať v podstate odznova s podtitulom „ešte zopár malých úprav“, až našťastie prišiel čas odovzdať hotový materiál, ktorý je v týchto momentoch na ceste do obchodov, ak tam už na vás nečaká.

Aby boli jednotliví členovia s albumom a všetkým okolo jeho prípravy úplne spokojní, pre istotu si založili aj vlastné vydavateľstvo Wagon Records.
Album Všetko sa dá zjesť bude slávnostne pokrstený 11. novembra 2005 o 20. hodine v Babylon music clube v Bratislave a krstným otcom bude dlhoročný priateľ a fanúšik Radek Pastrňák zo skupiny BUTY.

Viac informácií na www.lepayaco.skTlačový oznam  viac od autora »
Vaše reakcie [1]
:: Súvisiace reklamné odkazy