Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Komentáre k článku "Týraní informáciami" späť na článok zobraz všetky
Toto je archív Magazínu T-station. Nie je možné pridávať nové komentáre.
28.11.2005 21:04 lula
tento postoj som zaujala uz davnejsie. televizor nemame tusim uz 3 roky, noviny som prestala kupovat este davnejsie, radio nepocuvam. a na internete sa tomu da celkom vyhnut. akurat odoberam national geographic a jeho redakcia ma talent na vyvolavanie neriesitelnych starosti. mozno by som mala zrusit predplatne a investovat do harlekynov. niekedy mam na to vazne chut.
zasah 28.11.2005 22:32 anonym
....takto nejako to aj ja citim. Zbytocne si budeme hlavu trieskat a sucitit s xy chudobnejsimi od nas, nasich par biednych grosov tomu davu beztak nepomoze a aj tak je tazsie veritelne, ze sa tie nase grose na danu adresu a dotycnej chudobe aj dostanu. Btw, mohli by ste cosik napisat na margo prispievania cirkvi /prostrednictom vyberania pocas omsi?......celkom by ma zaujimal nazor väcsieho publika Vas samozrejme
fk 28.11.2005 22:49 anonym
naopak rado. ty veci a to, ako funguje tento svet, zmeniť môžeš. to je jedna z (mála?) pozitívnych vecí tohto celého kvázi demokratického systému. už len napríklad tým, že budete na statione písať o problémoch (napr. tých v afrike), resp. pohoršovať sa nad nimi, resp. robiť čokoľvek iné, len ich nepodporovať, písať, ako je to komu šumafuk a že však sa vás to netýka. neurobíš to ale, lebo ty, elena, juro a iní ste dostatočne leniví na to, aby ste chceli zmeniť niečo, čo vám v podstate vyhovuje.
nechcem a nebudem tu zakladať a fúkať do flamov, ale udivuje ma, ako môžu byť tak inteligentní a intelektuálne založení ludia fakt tak husto obmedzení. jasne, nevšímať si, ignorovať, v tých lepších prípadoch pri pozeraní BBC skonštatovať, aké je to smutné, keď niekde v palestíne sa nejaký magor vyhodí do luftu, je jednou z možností, ako sa na vec kuknúť. potom ale zrazu, keď niekto zničí nejaké ďalšie twin towers, vlak s cestujúcimi, metro, zápáli zopár áut alebo v parku zareže mladíka (ktorý určite študoval a pracoval tak tvrdo, aby sa mal minimálne tak dobre ako ty) a nedajbože dotkne sa to teba/tvojho blízkeho okolia, potom to zbytočne nepitvaj/te a neuvažuj/te nad vecami, ktoré aj tak nemôžete zmeniť a teda sú len obyčajným mrhaním času. Imho práve táto agresia a nezáujem povedú ku koncu všetkého, vrátane toho, že tvoji potomci (o ktorých aj juro veľmi rád rozpráva) už coca-colu neochutnajú.
reakcia no neviem 28.11.2005 22:55 stajp
myslím, že medzi angažovaným článkom na statione a tým, čo reálne vplýva na život niekoho biedneho neexistuje súvis. považujem to za veľmú ilúziu doby, toto presvedčenie že bežní ľudia dokážu veľké veci, ak chcú.
reakcia nie vzdy suhlasim so Stajpovymi nazormi.. 29.11.2005 10:34 anonym
..ale tentokrat ano. Moj nazor je ten, ze prilisna publicita tym negativnym veciam vo svete len uskodi - ked je nieco popularne, tak to urcite zneuzije niekto na svoj biznis a ti, co pomahaju nezistne, publicitu nepotrebuju..
reakcia Lennon 29.11.2005 14:40 anonym
Asi neuznávaš vôbec žiadnu autoritu, ale aj tak ti pripomeniem Lennona a jeho kampaň proti vojne, ktorej základná myšlienka bola: my obyčajní ľudia síce vojne nezabránime, ale môžeme proti nej jesť, môžeme proti nej spať, môžeme proti nej chodiť do roboty.
A nedémonizuj médiá, vidím že si z ich moci veľmi zmätený, ale médiá môžu len toľko koľko im človek dovolí :o)
reakcia to som bola ja, Oleander 29.11.2005 15:11 anonym
boze neznasam anonymitu, ale ked ma tak oravuje zakazdym sa prihlasovat :o(
reakcia fk 29.11.2005 18:21 anonym
iste, obidvaja v podstate hovoríme o tom istom. ty to nazývaš ilúziou doby, ja čistým egoizmom a nezáujmom 8mych najbohatších percent tohto sveta o veci okolo nás. komentáre k tomuto článku to plne dokazujú. to len vtedy majú všetci plnú hubu kydov, keď benzín zdražie.
reakcia Nepime Coca Colu! 29.11.2005 16:24 pavol
Starajme sa najskor o seba. Tym mozno viac pomozeme celej planete. Pat milionov solventnych Slovakov prispeje materialne aj kulturne viac, ako chudobna Slovac na rozhrani ekonomickej existencie.

Nie je prekvapenim, ze sa v teme o Afrike objavi aj Coca Cola. Je najvacsim zamestnavatelom Afriky. Pritom Afrika potrebuje Colu ako my Cezanna v galerii. Je nam na nic.

Pomozme si teda. A pomozme sucasne aj Afrike. Bojkotujme Coca Colu! Vlastne nepime ju. Je totiz vynikajuca na umyvanie auta. Na tazko odstranitelne skvrny je vynikajuca.
klobuk dole 29.11.2005 07:12 azazelo
Teda Rado jedine co mozem povedat a urobit je "Klobuk dole" a pridat 10 bodov.

Za dob inzinu som ta povazoval prave za toho ktoremu zvlhnu oci ked Geldof ci Angelina nieco zatliachaju, ale vidim, ze dnes si iny Rado.
reakcia :-) 29.11.2005 08:49 stajp
beriem to ako kompliment, ale myslim že už v dobách inzine si sa asi mýlil. vážne.
Toto je archív Magazínu T-station. Nie je možné pridávať nové komentáre.
:: Súvisiace reklamné odkazy Pridaj odkaz 
  
Anketa
Budeme vám chýbať?

Mne ste chýbali aj doteraz.
Mne ste chýbali aj doteraz. - 8%
8%
Som tu prvýkrát, o čo ide?
Som tu prvýkrát, o čo ide? - 12%
12%
Áno, ale len ak aj my vám.
Áno, ale len ak aj my vám.  - 8%
8%
Konečne sa bude dať na slovenskom internete vyvetrať!
Konečne sa bude dať na slovenskom internete vyvetrať! - 1%
1%
Tie vaše pseudointelektuálske ufňukané kydy? Nikdy!
Tie vaše pseudointelektuálske ufňukané kydy? Nikdy! - 5%
5%
Práve zakladám svoj magazín a lepší.
Práve zakladám svoj magazín a lepší. - 0%
0%
Budete. V ktorej krčme sa mienite stretávať?
Budete. V ktorej krčme sa mienite stretávať? - 26%
26%
Mne bude chýbať Pišťanek, nemám koho žalovať.
Mne bude chýbať Pišťanek, nemám koho žalovať.  - 4%
4%
Mne budú najviac chýbať ankety.
Mne budú najviac chýbať ankety.  - 6%
6%
Čo si počnem bez Stropkova?
Čo si počnem bez Stropkova? - 14%
14%
A čo bez sexu?
A čo bez sexu?  - 3%
3%
Táto otázka je pod vašu dôstojnosť!
Táto otázka je pod vašu dôstojnosť!  - 13%
13%