Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Redakcia | 13.2.2008 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

V tričku pod dáždnikom na Sweeneyho Todda

Blank

Film Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street sa v našich kinách premieta len zopár dní a už sa stihol stať malou veľkou filmovou udalosťou. Nadchol nás v redakcii viacerých, nielen kolegyňu Vilmu, ktorá sa zo svojho zážitku vypísala vo včerajšej recenzii, preto sme pre vás pripravili spolu so slovenským distributérom filmu, spoločnosťou Continental Film, súťaž nielen o dva lístky do kina na Sweeneyho Todda kdekoľvek na Slovensku, ale môžete vyhrať aj feši sweeneyovské tričko a mondénny sweeneyovský dáždnik.


Otázka?

Tu:

Sweeney Todd JE filmom režiséra Tima Burtona, ak by ste aj teraz pochybovali, prestanete, keď film uvidíte. Sweeney Todd je totiž presiaknutý jeho autorským rukopisom, ba dokonca jeho videním sveta. Ale nielen Burton je pre Sweeneyho Todda určujúci, a Johny Depp, ale aj fakt, že film je muzikálom. Kto je autorom hudby k nemu, tej, čo znie vo filme i tej pôvodnej, muzikálovej?

Je to ten istý chlap, takže s odpoveďou by ste nemali mať problém. Odpovedajte mailom redakcii, spomedzi správnych odpovedí vylosujeme troch výhercov, jeden dostane tričko, druhý dáždnik, tretí dva lístky do kina na Sweeneyho Todda kdekoľvek na Slovensku.

Výhercov súťaže budeme kontaktovať mailom, uzávierka je v pondelok 18. 2. o 12.00.Redakcia  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy