Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 8.1.2008 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Januárový Subclub: Dutý, ale free, Data spolu s Rhytm, aj Dope plus Aviators

Blank

Po prvom oddychovom víkende sa to na návštevníkov Subclubu zosype. Napríklad vo štvrtok 10. janurára tu v rámci slovenského miniturné zahrajú Mňága & Žďorp. Banda okolo speváka a autora Petra Fialu bude prezentovať najmä skladby z aktuálneho albumu Dutý, ale free, no zaznejú aj mnohé staré známe hity, či nové skladby z pripravovaného albumu.

 

V piatok 11. januára na akcii DATARHYTHM! Live! vystúpi Mark Henning z anglického Cambridgu, ktorý sa pozdvihol na scéne skutočných medzinárodných undergroundových hráčov a vydal veľa hudby na kope renomovaných labelov. Za najlepšie stojí spomenúť vydavateľstvá Foundsound, Trapez, Frankie, Einmaleins, Morris Audio, Mo’s Ferry a Freude AmTanzen.

Mark je inšpirovaný celou škálou hudby (od Daniela Bella až k Dinosaur Jr.). Jeho typický sound leží niekde medzi housom a technom so zdravou dávkou futuristických bleepov, funku a groovu. Za posledné roky si základy na scéne Mark vybudoval nielen prostredníctvom svojej produkcie na spomínaných labeloch, ale aj vďaka vystúpeniam po celej Európe, na ktorých miešajúc jeho vlastný štýl – deep a yet-jackin house a techno – dostáva publikum do varu. Jeho releasy našli svoju cestu do kufrov ľudí ako Craig Richards, Brett Johnson, Akufen, Fumiya Tanaka, Ricardo Villalobos a Magda.

Vo štvrtok 17. januára sa v Subclube po dlhšom čase znova ukáže slovensko-fínsky projekt Dope Aviators. Okrem toho sú na tento mesiac naplánované aj akcie ako pravidelná Kyberia session, FM_Night Rádia FM, multimediálna batcave párty a  ďalšie.

Kompletný januárový program Subclubu nájdete tu.

Foto: SubclubTlačový oznam  viac od autora »
Vaše reakcie [1]
:: Súvisiace reklamné odkazy