Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Elena Akácsová | 16.10.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Víťaza určia len kladné a záporné body od čitateľov

Blank

Minulý štvrtok sme uverejnili posledný príspevok, ktorý spĺňal kritériá na uverejnenie v našej autorskej súťaži nazvanej Vyhraj svojho redaktora. Podľa pravidiel, ktoré sme na začiatku súťaže vyhlásili, máte teda ešte utorok a stredu na to, aby ste príspevkom, ktoré sa vám páčili najviac, vyjadrili svoje sympatie bodmi. A naopak, článkom, ktoré sa vám nepáčili a nechcete, aby zvíťazili, máte ešte šancu dať body záporné.

Vo štvrtok doobeda body zrátame a ďalšie nás už nebudú zaujímať, takže ak sa body uvedené v našom vyhodnotení nebudú zhodovať so skutočnými bodmi pri texte, pridal ich niekto po uzávierke len tak pre radosť, alebo aby skúšal našu ostražitosť. 

Zopakujem, že zvíťazí ten príspevok, ktorý získa najvyšší počet bodov po odčítaní bodov záporných, teda bude mať najvyšší kladný rozdiel bodov.

Víťaz získa na svoje konto všetky dobré aj zlé body, ktoré dostali spolu všetci účastníci súťaže. V pondelok to bolo viac ako 5 600 bodov, čo už je pekných pár filmov, albumov, pesničiek či esemesiek, na ktoré víťazné body môže minúť, ak sa, samozrejme, nerozhodne, že svoje body pošle zase ďalej iným autorom textov, diskusných príspevkov či zaujímavých profilov.

Pripomeniem tiež, že víťaz získa pre svoj víťazný súťažný text profesionálnu starostlivosť redaktora a otvorenú cestu publikovať ďalšie texty v našom Magazíne, i keď tie už budú podliehať klasickej redakčnej rutine, čo znamená, že redakcia má právo text vrátiť na prepracovanie alebo úplne odmietnuť. Súťaž sa skončila.

Všetky súťažné texty sú tu.Elena Akácsová  viac od autora »
Vaše reakcie [4]
:: Súvisiace reklamné odkazy