Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 1.10.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Pani Elvisová sa točí v novom klipe

Blank

Stretnú sa biely zajac, modrý zajac, kohút a ryba. Modrý zajac hovorí... Znie to ako začiatok vtipu, že?
Vtip je však v tom, že to vtip vôbec nie je – všetka spomenutá fauna sa totiž v druhý septembrový víkend skutočne stretla v skúšobni neuveriteľnej kapely z Košíc Puding Pani Elvisovej (PPE). A to všetko s cieľom natočiť videoklip k pesničke Davaj Het z nového albumu Pudingáčov Play/Pause/Eject.

Točenie pod taktovkou dvorného režiséra klipov PPE, Branka Vinczeho, bolo pritom točením doslova – točila sa kamera, v nej sa točil film, točil sa gramofón, točili sa členovia kapely s už spomínanou zverinou, v zákulisí sa točil tukan a k tomu dookola sa točil, pochopiteľne, už spomínaný singel Davaj Het. Kameraman Valér to dokonca roztočil v takom štýle, až ho seklo v krížoch.
Výsledok, ako je u PPE a Branka Vinczeho dobrým zvykom, stojí za to. Podčiarknuté, zhrnuté: nový videoklip Puding Pani Elvisovej sa rúti na vaše obrazovky a vy sa pri jeho pozeraní rozhodne nebudete nudiť.

Na záver dobrá správa pre všetkých, ktorí by si radi pozreli PPE naživo. V polovici októbra skupina vyrazí na veľké turné po slovenských kluboch spoločne so skupinami Para a Sako.

Sledujte klip Davaj Het na YouTube.

www.myspace.com/pudingpanielvisovej
www.ppe.sk

Foto: Tomáš BatikTlačový oznam  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy