Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 16.8.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Night_FM v Subclube už dnes

Blank

Štvrtok 16. 8. bude v Subclube akcia, ktorá je ohlasovaná touto zaujímavou tlačovou – netlačovou správou.

Štvrtková akcia s dídžejmi_FM a ešte aj bez vstupného, to reklamu nepotrebuje...

Písať o tom, ako tam bude dobre a prečo by ste mali prísť, je zbytočné. Skúsme sa zamyslieť nad mínusmi. Ak sa zamyslíte dostatočne hlboko, dospejete k názoru, že na túto akciu sa vám prísť určite neoplatí.

Okrem faktu, že v Subclube je zima a vlhko, drinky sú príliš lacné a tak sú všetci stále pod obraz boží a v neposlednom rade tam smrdí a zvuk má takú prívalovú charakteristiku, že človek nepočuje ani vlastného slova, si vo štvrtok za pult prizvali tých najmenej kompetentných.

Akoby nestačilo, že ich denne počujeme v éteri Rádia_FM, Biba, Wonder a sám veľký Daniel Baláž prídu svojím hudobným vkusom nakaziť aj inak jasne definovanú atmosféru štvrtkového Subclubu.

V IRŠ TLIS nás vždy učili, že technik nemá vyberať hudbu. Wonder je dokonca šéftechnik a v Subclube ho pustia za mix?! Biba je v pohode. Vraj... ale aj Robo Gregor hovorieva, že je tak nejako zaťažená na to tuc-tuc. Ktosi mi pred časom povedal, že keď počuje Daniela v piatok večer trepať tie nezmysly, tak si hneď preladí inak frekvenčne ustálený rádio prijímač. Dokonca sa mi donieslo, že veľký Daniel nemá rád DNB. Škandál!

A títo ľudia majú rozpútať dobrú zábavu?

Na to by som sa teda chcel pozrieť.

Aj sa pozriem: neuverím, kým neuvidím.

www.subclub.sk
www.radiofm.skTlačový oznam  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy