Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 15.6.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Kultúrne leto sa začína v Bratislave aj Myjave

Blank

Či už patríte k obyvateľom Bratislavy, chystáte sa sem na dovolenku alebo na služobnú cestu, nenechajte si ujsť skutočné lahôdky, ktoré pre vás hlavné mesto prichystalo.

Už od 9. júna je Bratislava v pohybe vďaka Medzinárodnému festivalu súčasného tanca, ktorý sa skončí až v sobotu 16. 6.

V rámci úvodného otváracieho týždňa Kultúrneho leta sa v nedeľu 17. 6. na Hlavnom námestí rozbehne 10. ročník Keltskej Korzo párty, v pondelok vo Vodnej Veži vystúpi Spanish Harlem Orchestra s predkapelou Mango Molas, v stredu na nádvorí Primaciálneho paláca sa môžete zblížiť s vínom v rámci Vino Gallery – 9. ročníka výstavy a ochutnávky slovenských a zahraničných vín, vo štvrtok na nádvorí Starej radnice vypukne Sviatok hudby a v piatok v Inchebe Expo Aréne príde na rad oficiálny Otvárací koncert Kultúrneho leta a Hradných slávností Bratislava 2007, ktorého hviezdou bude Tori Amos. V sobotu po celej Bratislave budú vyhrávať vojenské skupiny a čestné jednotky.

Ak túžite vyraziť radšej niekam do prírody za folklórom, potom určite nezabudnite, že tento víkend sa koná 48. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu a 3. ročník Festivalu európskej tradičnej kultúry Myjava 2007.Tlačový oznam  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy