Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Tlačový oznam | 27.9.2006 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

The Prodigy a Carl Craig v Bratislave

Blank

prodigyUž o pár týždňov zavítajú na Slovensko dve živé legendy elektronickej scény - britská skupina The Prodigy a detroitský producent a DJ Carl Craig. 27. októbra ich v rámci podujatia electronic beats‘ Live Special privíta bratislavské PKO. Lístky na koncert si možno za 350 Sk zakúpiť už v týchto dňoch napríklad prostredníctvom http://listky.zoznam.sk/

Na Slovensku tak vďaka spoločnosti T-Mobile už po druhýkrát vystúpi združenie The Prodigy, ktoré je slovenským a českým headlinerom podujatia a do dejín electronic beats‘ sa zapísalo už minuloročným vystúpením na amsterdamskej verzii festivalu. V Bratislave taktiež priaznivcom elektroniky zahrá DJ Carl Craig a tretí - zatiaľ nezverejnený - domáci interpret. Účinkujúci spoločne predvedú návštevníkom electronic beats‘ Live Special jedinečnú šou európskeho formátu spájajúcu elektronickú hudbu, moderný životný štýl a komunikačné technológie.

V rámci viedenskej a pražskej verzie festivalu, ktoré sa uskutočnia 25. a 28. októbra, sa zase publiku predstavia Groove Armada Sound System, Yonderboi, MIA a iné hviezdy. Jesenné festivaly v Bratislave, Prahe a Viedni si tak zachovajú charakter predchádzajúcich podujatí: prinesú to najatraktívnejšie z tanečnej hudby a udržia prst na pulze elektronickej scény.

Účinkujúci na ‘electronic beats’ Live Special:

Bratislava – 27. október – PKO

The Prodigy

DJ Carl Craig

špeciálny hosť z domácej scényTlačový oznam  viac od autora »
:: Súvisiace reklamné odkazy