Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Redakcia | 1.6.2006 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Sprievodca Hrami

Blank

O službe

„Hry“ je služba distribúcie, predaja a hrania hier cez internet.

V pohodlí domova, bez inštalačných CD, kedykoľvek chcete, bez akýchkoľvek obmedzení, desiatky najžiadanejších hier za bezkonkurenčnú cenu. Mesačný poplatok je nižší ako cena jednej hry v klasických obchodoch.

Cenník a balíčky

Prémiový balíček obsahuje všetky hry všetkých žánrov v ponuke, ktorých je aktuálne 200!

Nájdete v ňom aktuálne hity a klasické hry - množstvo adventúr (aj série Prince of Persia, Tomb Raider a Myst), akčných hier (aj série Splinter Cell, Hitman, Ghost Recon, Rainbow Six, Thief), stratégií (aj série Rise of Nations, Heroes of Might and Magic, Worms, Commandos), Role-Playing hier (aj Sacred, séria Deus Ex) a simulátorov (aj Freelancer, Lock On: Modern Air Combat) - ako aj všetky logické, arkádové a rodinné hry.
Kombinovaná cena všetkých obsiahnutých hier by dosahovala desaťtisícovú sumu.

Prenájom všetkých hier v ponuke na 30 dní stojí iba 349 Sk s DPH (3490 bodov), čo predstavuje menej ako 1,80 Sk za jednu hru!

Rodinný balíček obsahuje hry vybrané pre celú rodinu a príležitostných hráčov, ktorých je momentálne 128!
Obsahuje všetky logické, arkádové, rodinné a instantné hry, ktoré patria k najhranejším na celom svete.

Zastúpené tak sú v elektronickej podobe spoločenské hry ako puzzle, individuálne logické hry ako Sudoku, šach a kartové hry, spoločenské športy ako bowling a ďalšie aktivity, napr. pinball. Balíček tiež obsahuje hry s jedinečnou koncepciou, ktorej realizáciu umožňujú iba počítače.

Prenájom týchto hier na 30 dní stojí iba 169 Sk s DPH (1690 bodov), čo predstavuje menej ako 1,40 Sk za jednu hru!

Nie ste si istí, či sa vám bude služba páčiť? Či obsahuje dostatočne dobré hry? Či vám to nepôjde pomaly?
T-Station prináša možnosť hrať sa všetkým novým zákazníkom zadarmo a to buď na 2 týždne alebo na tri dni.

2-týždňový skúšobný balíček je prístupný tým zákazníkom, ktorí využijú možnosť opakujúcej sa platby. 3-dňový skúšobný balíček je prístupný všetkým - bez akýchkoľvek záväzkov, zmlúv, či preddavkov.

Na využitie opakujúcej sa platby musíte použiť ako platobnú metódu cez portálové body (s minimálnym množstvom 3490 bodov na vašom konte), pravidelnú mesačnú faktúru ST (realizovanú prostredníctvom Klient ID, ktoré zákaznici T-Com v ktorejkoľvek z pobočiek) a cez službu Credit.
Stačí si vybrať hru, kliknúť na "Hraj sa" a pri aktivácii balíčka si vyberiete skúšobný balíček (14 dní) alebo nezáväzný skúšobný balíček (3 dni).

Možnosť voľby – Nevídaný výber hier

Od malých červíkov až po vesmírne lode. Od hier pre deti a rodiny, cez strategické a adventúry, až po hry pre dospelých a vášnivých hráčov. Vyberie si každý.

Na výber sú klasické hry, ako aj nové hity. Lara Croft, Hitman, Commandos, ale napríklad aj MiG-29 a Ford Mustang čakajú len na vaše ovládnutie.

Kompletnú ponuku nájdete v katalógu hier

Hrajte ľubovoľné hry kedykoľvek chcete

Je iba na vás, kedy sa pripojíte, ktorú hru si vyberiete a ako intenzívne ju budete hrať.

Hodinku denne, alebo nonstop celý mesiac? Vďaka variabilite si vyberie celá rodina a každý môže mať rozohrané svoje obľúbené hry – za cenu jedného balíčka.

Naša kompletná ponuka je obsiahnutá v prémiovom balíčku, ktorý obsahuje desiatky hier všetkých žánrov a ktoré môžete hrať neobmedzene.

Spoľahlivosť a platobné metódy

Ponúkané hry sú bez škodlivých programov (spyware, adware...) a vírusov. Značka T-Com je zárukou 100% legálnosti.

Na výber máte širokú paletu platobných metód, ktoré sú rozdelené na dve skupiny.

opakovaná platba zabezpečuje obnovenie predplatného služby Hry na nasledujúci mesiac:
- cez telefónny účet (postpaid) pri použití Klient ID, ktoré zákaznici T-Com v ktorejkoľvek z pobočiek
- predplateným kreditom, použitím služby ST Kredit
- portálovými bodmi T-Station

Predplatné vybraného balíčka a opakovanú platbu môžete zrušiť kedykoľvek v položke Moje hry nachádzajúcej sa pod výberom sekcie portálu T-Station v hornej časti web stránky.

jednorazová platba:
- internet bankingom Slovenskej sporiteľne a Tatra banky
- kreditnými kartami

Platba za službu prebieha cez zabezpečený certifikovaný server. Vaše údaje nebudú zneužité ani poskytnuté tretím stranám.

V prípade akýchkoľvek problémov máte možnosť využiť našu sekciu Často kladených otázok, alebo kontaktovať priamo technickú podporu na e-mailovej adrese hry@t-station.sk

Rýchlosť

Hry sú sťahované maximálnou možnou rýchlosťou vášho pripojenia.

Vyberte si želanú hru a hrajte ju už o niekoľko minút vďaka unikátnej technológii postupného sťahovania. Stiahnutie úvodnej veľkosti hry plne postačuje k začatiu hrania. V pozadí sa potom dosťahuje zvyšok, na ktorý však už nemusíte čakať.

Hry sú navyše automaticky aktualizované, a tak sa nemusíte zaoberať hľadaním a inštalovaním aktualizácií a záplat.Redakcia  viac od autora »
Vaše reakcie [7]
:: Súvisiace reklamné odkazy