Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Rado Ondřejíček | 30.1.2006 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

5000

Blank

uvodnik60Milé návštevníčky, milí návštevníci,

toto je staničné hlásenie. Neprerušujte svoju činnosť, nedeje sa nič mimoriadne, len vás chcem oboznámiť s tým, čo máme na Station.sk nové a zároveň vyčleniť diskusné fórum k tomuto článku pre vaše vyjadrenia týkajúce sa portálu a jeho prevádzky ako takej.

Minulý týždeň, vo štvrtok, sme v tichosti privítali registrovaného užívateľa číslo 5000, čomu sme veľmi radi, ale oslava sa hodí, až keď to bude číslo ešte o kúsok okrúhlejšie.

Pekné číslo sa odráža v počte filmov, ktoré ste si zatiaľ stihli pozrieť v našej filmovej sekcii, čo je pre nás momentálne ten najdôležitejší ukazovateľ, pretože prináša aj peniaze. Minulý víkend padla hranica viac ako 100 predaných filmov za jeden deň. Len pre pripomenutie, v sekcii Filmy si môžete momentálne vyberať z cca 65 filmov rôznych žánrov a podobný počet filmov vás čaká aj v sekcii Adult, kde sa vstupuje potvrdením súhlasu so zvýšeným množstvom telovej farby, ktoré tieto diela na monitory prinášajú. V priebehu marca by mali pribudnúť ďalšie stovky filmov. Uvedomujeme si, že si zaslúžite kvalitnejšie tituly a pracujeme na ich získaní.

Zaslúžili ste si tiež viac platobných metód a od Vianoc ich aj máte. Okrem Tatrabanky môžu využiť internet banking aj klienti Slovenskej sporiteľne, pre problémy na strane banky je však Sporopay odstavený po 22:00 a využiť sa dá zasa až nadránom.

Pribudla možnosť platiť kreditnými kartami (Cardpay) a tiež prostredníctvom predplatených kupónov ST Online (ST Prepaid). Najpohodlnejšie je to stále do faktúry ST, preto ak ešte nemáte svoj identifikátor Klient ID a ste zákazníkmi ST, bežte na najbližšie miesto predaja a požiadajte o jeho vydanie. Aby mohli platiť aj mobilní, SMS platba bude spustená o pár dní, zatiaľ len pre klientov T-Mobile, zato však bez navýšenia ceny.

Veľmi sme vďační všetkým, čo po prečítaní článkov v Magazíne prihodia zo svojho portálového konta nejaké body. Poradie hodnotených článkov sa dozviete v rebríčku najoceňovanejších článkov za posledných 7 dní. Podľa mňa je to v prostredí, kde iné ako dobré články ani nie sú, ten najlepší možný ukazovateľ ich kvality, aký momentálne existuje. Ak sa chcete aj vy zaradiť medzi našich najobľúbenejších čitateľov, body si môžete pomocou všetkých platobných metód kúpiť po kliknutí na „Moja peňaženka“. Ak už body máte, môžete za ne tiež kúpiť film, poslať SMS z brány na ľavej strane, alebo ich dať vášmu obľúbenému užívateľovi. Dôvodom môžu byť pekné oči na fotke v profile, alebo diskusný príspevok v niektorom z fór.

V rámci Magazínu sme rozbehali aj drobnú rubriku „Čitatelia sebe“. Do nej redaktori vyberajú vaše diskusné príspevky hodné zvláštnej pozornosti a väčšinou prihodia patričný komentár. Odporúčam raz za čas kliknúť, nech viete, čo za géniovia sa medzi vami ukrývajú.

Zlepšenie nastalo na strane našej Technickej podpory. Keď niečo neviete, trebárs sa vám nedajú kúpiť body alebo spustiť film, klikajte celkom vľavo dole. Svoju žlč môžete vyliať do pripraveného formulára, alebo, a to je oveľa pohodlnejšie, zavolať na bezplatné telefónne číslo 0800 / 123 777, kde vám okamžite poradia ochotní mladí ľudia. Dá sa na nich spoľahnúť, osobne som ich bol školiť a navyše sú to všetko sympaťáci a sympaťáčky (zvlášť jedna, čo sedela na treťom školení celkom vpredu, v strede / týmto pozdravujem). A nie že im bude vyvolávať dáke oplzlosti!

Toľko pre tento týždeň. V jeho priebehu plánujeme ďalšie vylepšenia, o ktorých bude hlásenie zasa v pondelok. Dovtedy sa tu cíťte ako vo virtuálnom domove, čítajte, diskutujte, klikajte a míňajte body. Ďakujeme vopred za čokoľvek z uvedeného.

Nerád sa opakujem, ale do diskusného fóra k tomuto článku píšte svoje pripomienky k Stationu. Bude vám odpovedané.Rado Ondřejíček  viac od autora »
Vaše reakcie [13]
:: Súvisiace reklamné odkazy