Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Lukáš Rajtár | 29.6.2007 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Hitman a Lara k dispozícii

Blank

Opäť nám v službe Hry pribudlo množstvo titulov. Popri obľúbených casual hrách pribudli aj najväčšie hity minulého roka – Hitman: Blood Money a Tomb Raider Legend. Naša služba ponúka už 145 titulovv prémiovom balíčku za 349 Sk na mesiac a 82 titulovv rodinnom balíčku za 169 Sk na mesiac, samozrejme s DPH.

V Robot Arena: Design & Destroy je vaším cieľom zostrojovať a bojovať s minirobotmi, ktorých súboje môžete vidieť aj v TV. Ide o akčnú simuláciu, v ktorej sa po zostrojení vlastného robota snažíte v arénach zneškodniť súperových robotov. Robot Arena ponúka množstvo zbraní, príslušenstva a samozrejme akcie.
Keďže hra využíva fyzikálny engine Havok, roboti sa môžu odrážať, prevracať, krútiť a inak reagovať na okolie. Reálne skonštruovaní roboti sa aj reálne poškodzujú a rozpadajú, nechávajúc za sebou množstvo odpadu a komponentov. Arény sú originálne a rozmanité. Nachádzajú sa v nich rampy, plošiny, píly a ďalšie vylepšenia. Najzaujímavejšie súboje vznikajú pri boji viacerých robotov, až 4 naraz.
Grafická stránka hry ponúka dynamické osvetlenie, deformačné zóny v reálnom čase a mnoho iného.

Kristína Kross je cestovateľkou milujúcou dobrodružstvo a riešenie logických hádaniek a hlavolamov. Tentoraz sa vybrala na púť cez tajomný labyrint starovekých hrobiek hľadať svojho otca. Bude Kristínin tajomný amulet s tromi očami nápomocný? Alebo ide o prekliatie? Zistite pravdu v 68 úrovniach a 4 rozdielnych herných módoch a odomknite antické brány TriJinx.

Najsmrteľnejší zabijak sveta sa vracia v Hitman: Blood Money, hre, ktorá vám ukáže život atentátnika v úplne novej podobe. Agent 47 je späť a tentoraz mu ide iba o odmenu v hotovosti. Míňanie peňazí je na vás a predurčí vaše ďalšie pokračovanie a výber zbraní v hre, čo zaručuje unikátnu hrateľnosť pre každého hráča. Hra je vytvorená v najnovšej verzii Glacier engine od IO-Interactive, ktorý z Hitman: Blood Money robí najreálnejší a najbrutálnejší simulátor profesionálneho zabijaka.
V tejto hre sa Agent 47 nachádza vo vojne dvoch súperiacich agentúr najímajúcich atentátnikov. Po tom, ako sú zabijaci z jeho agentúry ICA (International Contract Agency) postupne zavraždení, je očividné, že väčšia a silnejšia agentúra vstúpila na trh. Po strate kontaktu s ICA odchádza Agent 47 do Ameriky splniť ďalšie zadanie. Diana z ICA ho informuje, že sú jej poslednými členmi, a tak je očividné, že aj 47 sa stáva ďalším cieľom konkurenta.

Lines Deluxe je novou verziou klasickej logickej hry Lines, v ktorej je vašou úlohou zoraďovať guľky rovnakej farby do línií. Táto nová verzia je plná života a pestrých farieb. Guľky na hracej ploche reagujú na hráčove pohyby a rôzne bonusové vylepšenia zvyšujú zábavnosť hrania.
Hra však neponúka iba základné presúvanie guliek a ich zoraďovanie do línií. Vylepšenia vás vtiahnu do hry a nepustia. Rozdielne stupne zložitosti robia hru zábavnou pre začiatočníkov aj skúsených.

Datadisk Age of Mythology: The Titans pridáva štvrtú mytologickú civilizáciu, Atlanťanov, ku gréckej, egyptskej a škandinávskej civilizácii. Nová kampaň pre jedného hráča pridáva ďalšiu kapitolu do rozsiahleho repertoára antického folklóru spolu s pridaním nových misií. Atlanťania majú možnosť zavolať na pomoc mocných bohov titanov (napr. Atlas a Kronos) a môžu povyšovať ľudské jednotky na hrdinov. Datadisk tiež prináša 12 nových božských síl, 15 nových ľudských jednotiek a 12 nových obávaných mytologických jednotiek.

Pomôžte Flo, ktorá sa vracia v hre Diner Dash 2: Restaurant Rescue, aby pomohla svojim kamarátom, majiteľom reštaurácií, v konkurencii s hrabivým magnátom, pánom Veľkým. Kvalitnou a rýchlou prácou Flo priláka zákazníkov a vylepší každú z reštaurácií, čo by nakoniec malo viesť k víťazstvu v boji s megamultiplexom Food Plaza.
Usádzajte zákazníkov, berte objednávky, podávajte nápoje a jedlá a zúčtujte zákazníkov – výnimočné výkony vám zabezpečia prémiové vylepšenia. Hra obsahuje nové postavy, výzvy, vylepšenia a bonusy. Prekvapenie na konci hry bude pre vás odmenou za dobre vykonanú prácu.

Najväčšia a najslávnejšia bojovníčka v histórii počítačových hier Lara Croft sa vracia v Tomb Raider: Legend! Slávna bojovníčka cestuje po svete, hľadajúc antický artefakt, pričom v temných kobkách samozrejme naráža na množstvo nepriateľov.
Hra prináša oživenie série Tomb Raider. Vďaka novému vizuálnemu spracovaniu pôsobí Lara ako živá, množstvo polygónov a prepracované animácie umožňujú zobraziť Laru vernejšie ako kedykoľvek predtým. Dynamická animácia dáva Lare možnosť prekonať akúkoľvek prekážku bez problémov a reagovať na okolie podľa okolností. Množstvo rozhodnutí zostáva na hráčovi a postup v hre je tak iba na vás. V množstve exotických lokalít spoznáte nebezpečenstvá aj prekvapenia, ktoré skrývajú tajomstvá minulosti.

V Snowy: Space Trip (Vesmírny výlet) sa obľúbený medvedík Snowy vydáva naprieč vesmírom na záchranu malých stvorení pred armádou mechanických zloduchov. Keďže sa Snowy nenachádza vo svojom domácom prostredí, na boj s nepriateľmi bude používať vesmírny odpad nasmerovaný na nich. Po odstránení nepriateľov je potrebné zachrániť nových kamarátov v Snowyho vesmírnej lodi. Pohyb vám uľahčia plošiny na skákanie a znepríjemnia strelné vežičky a rizikové miesta.
Ako každá správna plošinová hra, Space Trip ponúka množstvo bonusov a vylepšení a niekoľko spôsobov, ako si vylepšiť skóre. Ako každé Snowyho dobrodružstvo, vizuálna stránka hry Space Trip sa vyrovná zábave, ktorú ponúka.

Tieto hry ako aj desiatky ďalších si môžete na prvé dva týždne vyskúšať zadarmo, stačí sa zaregistrovať na portáli a postupovať podľa návodu na www.t-station.sk/hrajtesa.Lukáš Rajtár  viac od autora »
Vaše reakcie [4]
:: Súvisiace reklamné odkazy