Toto je archívna verzia magazínu T-Station, ktorého prevádzka bola ukončená 31.7.2008


:: Rado Ondřejíček | 15.12.2005 viac od autora zobraz všetky

  viac od autora »

Disko pod hradnou skalou

Blank

subclub_01Stretli sme sa v minulom storočí v Mlynskej doline, na pôvabnom internáte Ľudovíta Štúra. Priamo na prízemí oproti vrátnici, v útrobách rozkošného Internátneho rozhlasového štúdia MD-1. Jej sme vraveli Tuleň (ale už je to Cubby), vlasatý bol Huňo a holohlavého som zastupoval ja sťaby stajp. Za šesť rokov sme si spolu s ostatnými masívne zablbli, takže aj keď sme teraz všetci rozídení na rôzne strany, občas sa stretneme a radi si zahráme niečo z toho, čo sa nám všetkým trom spoločne páči.

Vyrastali sme na Rádiu Ragtime, na britpope, na Fatboyovi, na Pohode a na Szigete, na cestovinách s Bambinom a odrezkovou Morcadellou, na Vieche pod Rovnicami a mnohé z toho sme si v rôznych variáciách preniesli aj do tohto čerstvého storočia.

Huňo ako organizačný živel zodpovedný napríklad za obľúbené Ragtime párty, má na svedomí, že si po niekoľkých rokoch zasa raz zahráme spoza jedného pultíka.

Neočakávajte žiadne gramofóny, sme púšťači, nie dídžeji. Očakávajte diskotéku, skákačku v duchu popovej alternatívy a alternatívneho popu zároveň. Roky zaznejú deväťdesiate, osemdesiate aj staršie a zvláštny dôraz sľubujeme dať na roky nulté.

To je všetko, čo by som rád povedal. Akcii sme dali názov „...and now for something completely different“ a odohrá sa v Subclube (bývalé účko) pod bratislavským hradom. Začína sa v piatok, 16. decembra o 21:00 a vstupné je nám aj vám úplne voľné. Mierne nervózne sa tešíme na vás.

A nediskriminujeme feťákov, zahráme aj Becka!Rado Ondřejíček  viac od autora »
Vaše reakcie [1]
:: Súvisiace reklamné odkazy